из желе я• 12 ноября 2023

Багатодітні, у вас також був інцест в дитинстві? Задумалась…

В нас в сім’ї тема сексу з дорослими була табу, навіть про місячні я дізналася в школі, тому ми досліджували це питання самотужки. З братами і сестрами.. потім разом порно дивилися.. як згадаю, волосся дибки стає від усієї гидоти. В самої є вже діти, виходить треба змалечку з ними говорити чи слідкувати за цим постійно, щоб не лізли один до одного чи можливо це наша сім’я така була єдина?
Результат:
вже голосів: 147
133 (90.48%) Не було
14 (9.52%) В мене був
Затишне кубло• 12 ноября 2023
У мене інцесту не було,але все моє дитинство мені траплялися педофіли. Від транспорту до лікарень дитячих. Всюди мене намагалися збочити та мацали
Ирина_Б_• 12 ноября 2023
больные на голову
Айпишница• 12 ноября 2023
Вы хворий троль
автор из желе я • 12 ноября 2023
Ответ дляИрина_Б_
больные на голову
Коли стали підлітками то вже такого не робили. Тому я б не сказала, що хворі були. Просто діти, не знали нічого
ЯспАкойнаЯ• 12 ноября 2023
А з ким ви порно то дивилися?
автор из желе я • 12 ноября 2023
Ответ дляАйпишница
Вы хворий троль
Добре, що вам все пояснювали.
Закусенец• 12 ноября 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А з ким ви порно то дивилися?
та ладно дивилися, но инцест при чем к просмотру??
Федорино Горе• 12 ноября 2023
Тьфу, зачем я зашла в тему.. троллина
Ирина_Б_• 12 ноября 2023
ваш вброс я даже комментировать не буду.
автор из желе я • 12 ноября 2023
Ответ дляЗакусенец
Ну а як це називається коли рідні оглядають одне одного??
Кудрі кручу сама• 12 ноября 2023
причем тут многодетныев садике все дети друг другу письки и жопы показывают
для 5 лет ознакомление вскользь - это нормально
ЯспАкойнаЯ• 12 ноября 2023
Я певний час проживала у моєї тітки. І там таке планування у них, що з кухні в ванну кімнату було вікно. І от одного разу помітила, що дядько заглядає до мене, коли милася. Це так бридко. Не можу й досі на нього нормально дивитися.
ЯспАкойнаЯ• 12 ноября 2023
Ответ дляЗакусенец
Ну так ото і я намагаюся зрозуміти. До чого тут інцест.
ЯспАкойнаЯ• 12 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
Ну неначе різновид сексуального насилля. Але не зовсім інцест
автор из желе я • 12 ноября 2023
Зрозуміло, всім дякую. Видно то лише в нас таке було. Дуже прикро, що дорослі це не присікали. Як можна було так відноситися до малих нас не розумію.
ЯспАкойнаЯ• 12 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
Так може батьки не помітили?
Бегущаяпо• 12 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
Ей, недільний тролик, вудочку закинув і збираєш коменти?
автор из желе я • 12 ноября 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Так може батьки не помітили?
Це було дуже часто(( батьків в нас не було, прийомні батьки були. Памятаю як заходили в кімнату, а ми швидко штани одягали…. Як можна було не здогадатися що трапилося?((
автор из желе я • 12 ноября 2023
Ответ дляБегущаяпо
Дякую Богу, що в вашому житті цього не трапилось. Ідіть з Богом.
Триндю-бриндю• 12 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
Добре, що вам все пояснювали.
Автор, не совсем понимаю, вы просто вместе порно смотрели, или что-то реально делали с братьями/сёстрами?
Бегущаяпо• 12 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
А що трапилось?
Аnnеt• 12 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
в доктора играли?
автор из желе я • 12 ноября 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Ми «гралися», роздягалися і дивились одне на одного, трогали там все. пізніше просто дивилися разом порно… ну звичайно саме статевого акту не було, але торкалися одне одного часто.
Марафетчица• 12 ноября 2023
В лікарню багато діток грається..... Цесспосіб дізнатись що і як влаштовано. Зазвичай це закритість батьків, що не розповідають дитині про фізіологічні процеси. Про їх тіло, про те що до дітей ніхто не має права торкатись, крім окремих випадків (по типу візиту лікаря, або допомоги батьків при догляді за гігієною). Про те що якщо хтось собі це дозволяє, щоб вони не боялись звертатись до вас і що ви його не осудите, а прийдете надопомогу.
Триндю-бриндю• 12 ноября 2023
К моей двоюродной сестре приставал её дядя. Хотя не знаю, правильное ли слово подобрала. Ей было 15, а он на 2 года старше. Он был в гостях и они вдвоём фильм смотрели. Он начал гладить себе член в штанах и предлагал ей присоединиться. И было ещё несколько моментов
Триндю-бриндю• 12 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
Ну вроде до определённого возраста норм показывать и рассматривать. Но судя по всему вы уже подростками были
Я тертий жук• 12 ноября 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Что вы такое говорите! У советчиц дети в садиках читают Шекспира и танцуют полонез. Какие письки!
західний_діалект• 12 ноября 2023
Я з багатодітної сім´ї, але такого не було. Я з сусідським хлопчиком оглядали один одного і торкалися, але самого акту не було. Пізніше коли мені було 10 років, то дід який жив по сусідству, ліз мені в труси і свого члена тягав
Смайлик• 12 ноября 2023
Ответ дляиз желе я
Вибачте а ваш батько (тітка,...) що гінеколог що робить такі огляди?!
Зовсім кришки зірвало?!
Кудрі кручу сама• 12 ноября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
да да , в оригинале ))