Алгонавт• 12 ноября 2023

Як нетравматично завершити грудне в 2 роки?

Є і на сон і просто. Вночі часто бере як соску. Набридло дуже
Аноним Советчик• 12 ноября 2023
а травматичное вам не подходит?)
автор Алгонавт • 12 ноября 2023
Ответ дляАноним Советчик
а травматичное вам не подходит?)
Ні
Шалена невинність• 12 ноября 2023
А просто уже зачем? Убирайте днем, просто, для успокоения, на зубки. А потом и на сон и ночные. Только один раз не дали и больше свое решение не меняете, а то до школы не решитесь 😉
Мамзелькіна• 12 ноября 2023
В рік треба було закінчити. Та й годі.
Відморожена• 12 ноября 2023
Просто лягайте спати окремо, придумайте інший ретуал для заспокоєння.
Ну а вдень одягайте такий одяг, щоб дитина просто не могла добратися до ваших грудей
Аноним Советчик• 12 ноября 2023
Ответ дляАлгонавт
Ні
тогда Вы не готовы. конечно, бывают легкие отлучения, но не надо расчитывать именно на такое, может же и не повезти, а каких-то гарантированных способов нет. если вы при (очень вероятном) сопротивлении ребенка будете отказываться от своей затеи - значит, вам еще рано.
SecondLeg-f4c4• 12 ноября 2023
Отлучала в 1 год и 10 мес. С удивлением узнала, что сначала нужно убирать ночные, а потом дневные сами уйдут. Пару ночей поплакал, была под рукой водичка, главное не уступать )))) и затем была первая ночь, когда я не просыпалась ... совсем. И это ни с чем не сравнимый кайф.
Ромашка-468e• 12 ноября 2023
Знаю дівчинку дає груди дитині на ніч до сих пір,малому вже 3 з половиною роки,зверніть свою лавку,бо чим далі,тим гірше,я також в рік і 10 місяців закінчила сил вже не було і це було не заради їжі,а заради заспокоєння.Правильно дівчата кажуть-прибирайте поступово і не здавайтесь,хай щастить
автор Алгонавт • 12 ноября 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
Пробувала так, вона тоді не спала зовсім( от просто прибрати і хай собі плаче? Нічим не можна заспокоїти…
Лепешечка• 12 ноября 2023
Годувада сина до 2,11. Не готовий він був раніше, дуже був прив´язаний до мене. І не пожалкувала, 2 рази лежали в лікарні, то не можна булр нічого, а грудне молоко лікар дозволив. В 2,11 легко відлучила вже, без його і моїх нервів
Все і одразу• 12 ноября 2023
Ответ дляАлгонавт
почему вы не используете пустышку ???
Мудробаба• 12 ноября 2023
Ответ дляАлгонавт
Дайте пляшечку..і потерпіть. Треба знайти інший спосіб заспокоїти дитину.
Додекаэдр• 12 ноября 2023
Та почейкате ще трохи, а там гляди і заміж вийде.
Трохи злякана• 12 ноября 2023
Ночью вместо соски? Вы шутите?
Алина-1240• 12 ноября 2023
Молча.не дала грудь и все.пару дней поголосит и забудет
Папобус• 12 ноября 2023
Годувала майже до двох, потім відлучила через те, що поклали в лікарню мене. Я заклеїла соски пластирем і пожалілася малому, що в мене там вава. Він поспівчував. На ніч попросив груди, нагадала про ваву, перевірив пластир, знов пожалів мене. Засинав, трохи похникав, але без істерики, вночі давала воду зі спортивної пляшки. Перші 2 ночі під час його глибокого сну прикладала до грудей через переповнення. В цілому все пройшло гладко і без ускладнень. Єдине, що треба вечером добре годувати дитину і зранку теж встає і одразу просить сніданок.
задумчивая мордочка• 12 ноября 2023
Ответ дляАлгонавт
Вставайте до дитини не ви, а батько. В нього грудей немає - нічого буде просити
Бабайко• 12 ноября 2023
Ответ дляАноним Советчик
а травматичное вам не подходит?)
Ну нехай автор чекає до 5 тоді
Бабайко• 12 ноября 2023
Знущання над собою, своїм сном і дитиною
За те ж не травматично………
задумчивая мордочка• 12 ноября 2023
Ответ дляТрохи злякана
Ночью вместо соски? Вы шутите?
Що вас дивує? Багато хто так робить. Всі знають про шкоду пустушки, але мало хто знає що постійне знаходження залишків грудного молока між зубами та губами дитини провокує карієс.
SecondLeg-f4c4• 12 ноября 2023
Ответ дляАлгонавт
Так, заспокоїти дуже складно, буде плакати та просити. Але мені це все вже так набридло, та й користі з тих годувань вже ніякої. Розповідала, що кицька забрала цицю, щоб годувати маленьких кошенят
Трохи злякана• 12 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Какой вред от пустышки?
Відморожена• 12 ноября 2023
Ответ дляТрохи злякана
Какой вред от пустышки?
1. Сосание как способ успокоиться- не лучший вариант
2. Деформации челюсти и ,как следствие, ортодонтические проблемы
задумчивая мордочка• 12 ноября 2023
Ответ дляТрохи злякана
Какой вред от пустышки?
Начебто погано впливає на прикус
задумчивая мордочка• 12 ноября 2023
Ответ дляВідморожена
З першим пунктом не погоджусь. Є діти з вираженим смоктателтним рефлексом і немає нічого поганого в тому, щоб вирішити цю проблему пустушкою. Її поступово потім можна прибрати. А ось якщо дитина буде смоктати палець чи куточок подушки чи під ковдри, то з цим вже важче буде
Трохи злякана• 12 ноября 2023
Ответ дляВідморожена
Вы сейчас серьезно?
Відморожена• 12 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Этот рефлекс угасает, по мере взросления ребенка,а пустышка продлевает его мешая нормальному развитию.
Большинство здоровых детей спокойно переживают отсутствие предметов для сосания после завершенияГВ, они в них просто не нуждаются . А вот легковозбудимые, гиперактивный и пр ищут замену, и пустышка -это не решение проблемы, а отодвигание ее решения
Сиджу тихенько• 12 ноября 2023
Ответ дляАлгонавт
Ні
Тогда убирать постепенно, сначала дневные, потом ночные и последнее я убирала перед сном. Тихо и спокойно
задумчивая мордочка• 12 ноября 2023
Ответ дляВідморожена
Так, він згасає. Тому нічого поганого в тому щоб дитина вночі замість маминої груди смоктала пустушку немає. Але мамі зручніше з народження дати груди, тому потім до 2 років дитина спить з цицькою. А мами створюють подібні теми
П. С. Розвитку дитини пастушка не заважає.
Відморожена• 12 ноября 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Таким чином Ви штучно тягнете те, що завдає шкоду вашій дитині, розумієте? Саме у вашої дитини виникає хвороблива прив´язаність до пустушки, нездоровий ритуал заспокоювати себе/засинати смокчучи, виникають деформації піднебіння і щелепи. Якщо це корисно для вашої дитини, то ви, звичайно, можете продовжити.