Кава з перцем• 13 ноября 2023

Ви дивитесь ЄДИНИЙ ТЕЛЕМАРАФОН чи ні

У 2023 р. за марафон заплатили 2 млрд грн, а на 2024 рік закладено 1,7 млрд:
💰Пінчук – 141,72 млн грн.
💰Ахметов «Ми – Україна» – 125,48 млн
💰Коломой, Медведчук «Студія 1 1» – 98,69 млн грн
💰Фірташ «Інтер» – 92,61 млн грн
Результат:
вже голосів: 231
200 (86.58%) Ні, ніколи
13 (5.63%) Дивлюся час від часу
11 (4.76%) Тиц, тиц,тиц
7 (3.03%) Так, авжеж дивлюся
Niffler• 13 ноября 2023
Нет!

Танюша• 13 ноября 2023
Я з тієї категорії що навіть телевізора не мають
Кіттікет• 13 ноября 2023
нет. У нас семья бедная. Телевизор 14 лет не смотрим
Tasya-Natusya• 13 ноября 2023
З серпня минулого року відключили телебачення.
Екатерина1801• 13 ноября 2023
Я ще при своєму розумі..
чаревна• 13 ноября 2023
Я не смотрю. Но как то случайно попала, рассказывали про военных было интересно послушать. Это где то летом было.
Я против Кошевого и второго борода, которые тужатся выдавливая типа шутки от которых не смешно вот их хотелось бы убрать с эфира
Чашечка кофе• 13 ноября 2023
Десь 3 - 5 років взагалі не дивлюсь ТВ, якщо і дивлюсь то канали Viasat History або National Geographic
Илона-Матвеева• 13 ноября 2023
Сусідка зверху дивиться кожного дня ,з 8-13:00 год. Я слухаю,приходиться)
нова_Я• 13 ноября 2023
ні, телевізора немає (точніше є, але він не працює))

Sova splushka• 13 ноября 2023
Я б дуже хотіла в голосуванні вибирати пункт ’А що це?’. Але на жаль, прекрасно знаю про існування такого дєрьмового каналу, на який йдуть мільярди бюджетних грошей.
І ні, не дивлюся, і не дивилася ні разу.
Решка7777• 13 ноября 2023
Лучше бы бюджет марафону на дроны, а марафон донатами
Аnnеt• 13 ноября 2023
когда в прошлом году без света сидели, то я его по радио раза 4 слушала, так как ни связи ни интернета не было. на этом всё.
зачем он вообще нужен?
СвітланкаОК• 13 ноября 2023
Є телевізор, але телебачення немає ))) ніколи не дивилась. Ідея з загальним марафоном - повна фігня.
diamond_shop• 13 ноября 2023
Ответ дляТанюша
в нас є, стоїть, пилом припадає, брали спєцом малесенький, 21 дюйм, дивимось тільки ЧС з футболу, щоправда останній не дуже дивилися ’дякую’ кацапам за обстріли та вимкнення електрики
Galina_vinsport• 13 ноября 2023
Що це таке? Я навіть польське ТВ не дивлюся, хоча телік спеціально купляла для цього🤣
Є українські канали, але включаємо ютуб і все
diamond_shop• 13 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
вона на початку війни була доречною, бо справді були трабли із зв’язком, повідомлення про тривогу ще не налагодили, тож можна інколи було про тривогу дізнатися тільки з марафону, але на цьому все
Чомучка• 13 ноября 2023
Поясніть будь ласка - що воно таке взагалі? Чому саме марафон? За що вони там окрім наших мізків змагаються?