У 2023 р. за марафон заплатили 2 млрд грн, а на 2024 рік закладено 1,7 млрд:
💰Пінчук – 141,72 млн грн.
💰Ахметов «Ми – Україна» – 125,48 млн
💰Коломой, Медведчук «Студія 1 1» – 98,69 млн грн
💰Фірташ «Інтер» – 92,61 млн грн
💰Пінчук – 141,72 млн грн.
💰Ахметов «Ми – Україна» – 125,48 млн
💰Фірташ «Інтер» – 92,61 млн грн
Результат:
вже голосів:
200 (86.58%)
Ні, ніколи
13 (5.63%)
Дивлюся час від часу
11 (4.76%)
Тиц, тиц,тиц
7 (3.03%)
Так, авжеж дивлюся
Чашечка кофе• 13 ноября 2023
Десь 3 - 5 років взагалі не дивлюсь ТВ, якщо і дивлюсь то канали Viasat History або National Geographic
Илона-Матвеева• 13 ноября 2023
Сусідка зверху дивиться кожного дня ,з 8-13:00 год. Я слухаю,приходиться)
Sova splushka• 13 ноября 2023
Я б дуже хотіла в голосуванні вибирати пункт ’А що це?’. Але на жаль, прекрасно знаю про існування такого дєрьмового каналу, на який йдуть мільярди бюджетних грошей.
І ні, не дивлюся, і не дивилася ні разу.
СвітланкаОК• 13 ноября 2023
Є телевізор, але телебачення немає ))) ніколи не дивилась. Ідея з загальним марафоном - повна фігня.
diamond_shop• 13 ноября 2023
Ответ дляТанюша
Я з тієї категорії що навіть телевізора не мають
в нас є, стоїть, пилом припадає, брали спєцом малесенький, 21 дюйм, дивимось тільки ЧС з футболу, щоправда останній не дуже дивилися ’дякую’ кацапам за обстріли та вимкнення електрики
Galina_vinsport• 13 ноября 2023
Що це таке? Я навіть польське ТВ не дивлюся, хоча телік спеціально купляла для цього🤣
Є українські канали, але включаємо ютуб і все
diamond_shop• 13 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
вона на початку війни була доречною, бо справді були трабли із зв’язком, повідомлення про тривогу ще не налагодили, тож можна інколи було про тривогу дізнатися тільки з марафону, але на цьому все