Котомафия• 13 ноября 2023
Дуже потрібно дати чайові касиру у АТБ і Сільпо. Як це зробити без Крінжу?
По слідах тем https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3429845
та https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3430376
я не виконала завдання по рятуванню світу. я з дитинства відповідальна за рівновагу добра та зла у світі. Для цього я виконую завдання.
але з останнім виникла проблема. доки я думала як його виконати - касир звільнився. тепер не знаю що робити бо зло тепер переможе. прошу поради що з цим робити. чекати наступне завдання? я в роспачі...
Результат:
вже голосів:
7 (46.67%)
буде рівновага сил зла та добр
5 (33.33%)
в світі переможе зло вже скоро
3 (20%)
в світі переможе добро вже ско
Котомафия
• 13 ноября 2023
Ответ дляМуркамурковна
у смислі крінж? і у смислі любому? ви ж дасте тому самому
а крінж ви самі собі визначаєте
та не дадуть мені його телефон. це 100 відсотків.
Муркамурковна• 13 ноября 2023
Ответ дляКотомафия
тоді буде крінж, треба зробити так шо б дали
підключити всю свою образованость і ерудірованость , смекалку і удачу
наКоблучках• 13 ноября 2023
Ответ дляКотомафия
с сегодняшнего дня так и будет. постепенно вы это поймете.
Ах он воно що! А я-то думаю, чого останніми роками в світі якийсь треш відбувається, що на голову не налазить. А це просто хтось вчасно касиру на чай не дав!
Котомафия
• 13 ноября 2023
Ответ длянаКоблучках
я теж думаю що не одна я виконую завдання по рятуванню світу людства. і може хтось теж налажав. тепер ще й я.
хоч би це не було осточною краплею на терези з боку зла.
Красота неземная• 13 ноября 2023
Ответ дляКотомафия
За час написання трьох, якщо я не помиляюсь, тем, психіатра так і не відвідали?
Занесіть краще йому гроші, хоча б користь буде і для вас, і для світу та оточуючих
Парова машина• 13 ноября 2023
Ответ дляФіфачка
А чьи это задания, голоса какие-то говорят вам?
синий кит какой-то
Котомафия
• 13 ноября 2023
Ответ дляКрасота неземная
ха ну будет мне такое задание - я его выполню конечно. только оно слишком простое - вряд ли мне его зададут.
наКоблучках• 13 ноября 2023
Ответ дляКотомафия
Так хто Вам ці завдання-то видає?
Красота неземная• 13 ноября 2023
Ответ дляКотомафия
А хто роль вашого командира виконує?
Фрекен бок• 13 ноября 2023
Ответ дляКотомафия
повірте, у вашому випадку це буде важко.
не дати гроші психіатру, ні.
заробити гроші на його послуги, коли він візьметься за лікування.
не дати гроші психіатру, ні.
Попельшка• 13 ноября 2023
Ну спасибо автор, теперь из-за вашего провала нам ещё долго терпеть несправедливость и зло всего мира, спасибо блин!