Пришла домой, у сына просто огненные щеки, няня перепуганная стоит, начала оправдываться. Я знаю его кожу, очень нежная, на улице был мороз, они гуляли чуть Чем мазать ему личико? Я ему обычно эмолентом мажу, но уже морозы, и нужно что- то другое. Что?
Ответ дляFilomena
А де вже мороз?
Урʼяж від холоду є.
В Эстонии, днем -3 было, сейчас вот так. Я с юга Украины, в принципе и не знаю, чем мазать личико, в том году вообще тепло в Украине было, не мазала ничем, поэтому не в курсе
double-mama• 17 ноября 2023
Автор, эмолент не подходит для ветра и мороза. Есть спец крема, на жирной основе, без воды, они и нужны
Ответ дляLady Luck 99
Тоді так і шукайте: захист від холоду.
Але в тепло його не варто. Тільки перед виходом на вулицю.
Ответ дляFilomena
Тоді так і шукайте: захист від холоду.
Дякую
_Galochka_• 17 ноября 2023
Cold-cream Bioderma для обличчя. З народження. Собі мажу, в мене алергія на холод.
Шукайте безводні мазі. Підходить і будь яка тверда олія - кокосова, какао, ші.
Моя майстриня, що робить косметику, випускає таку мазь. Я її якось замовила для друга в бригаду, де у них тривалі виїзні чергування в полях і без обігріву, то всі зацінили. Тіло під одягом, а обличчя відкрите всім вітрам+мороз. І так по кілька днів.
Всі північні народи типу ескімосів, чукчей, індіанці з суворих широт, тібетці та інші високогірні народи здавна мастили обличчя для захисту саме жиром.