Каяспер• 18 ноября 2023

У кого сьогодні довгоочікуваний вихідний?

Чим займаєтесь? Які плани?
Не боюся осуду• 18 ноября 2023
Вже сходила в зал. Думала ще авто помити, але сніг і болото полегшили мені день)).Чекаю прибиральницю. Сама зараз попрасую рушники і все. Їжу замовила. Ще урок з англійської сьогодні.
Ввечері думаю фільм родивитись
автор Каяспер • 18 ноября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Ввечері думаю фільм родивитись
Де це сніг у вас?
Не боюся осуду• 18 ноября 2023
Ответ дляКаяспер
Де це сніг у вас?
Луцьк
Не боюся осуду• 18 ноября 2023
parele• 18 ноября 2023
Дома уборку сделала, сейчас передохну, пойду тюльпаны посажу.
Незламна Україна• 18 ноября 2023
сидим с псом пьем кофе в кафе, сейчас поедем домой... мое утро - 6,4 пробежка, загрузила стирку, завезла папе его посылку, погнала в вет. клинику - там моей бедолаге сделали - неприятную процедуру, и мы поехали гулять.. прошлись по парку, купили гирлянду, игрушку пищалку, вонючие вкусняшки, себе купила огромный в яркую клетку шарф)) В сельпо купила утку, кислые яблоки, буду готовить)). Сейчас сидим в кафе на СТО - ждем (мойка)... Грустный выходной без хозяина, к это сложно привыкнуть даже за более полтора года... ждем...полтора года ждем. Всем спокойных, радостных и уютных выходных.
Разгуляшка• 18 ноября 2023
Важкий був тиждень на роботі. Лежу ’без задніх ніг’. Нічого робити не буду. Їсти є що, прибиральниця в понеділок прийде. Можна просто байдикувати.
автор Каяспер • 18 ноября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
фото
Краса😍
автор Каяспер • 18 ноября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
фото
Автор, не хочу тошнити і навчати, але застеліть котику підвіконня ковдрою, і взагалі не можна їм на вікнах сидіти, в мене киця так захворіла на сечокам’яну хворобу та цистит (пісяла кровʼю), теж любила на підвіконні спати, коли до ветеринара прийшли, він одразу сказав про це…
автор Каяспер • 18 ноября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Ваш чоловік на війні?