Эскиз бесконечности• 18 ноября 2023
Як навчитись кайфувати від себе?
В декреті відчуваю, що трохи «забилась», важко відчувати себе суперсексі жінкою між памперсів з гулькою на голові. ( з дитиною 24/7)
От мені набридло, хочу відчувати впевненість і кайфувати від себе самої. Що порадите?
Эскиз бесконечности
• 18 ноября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Спочатку зробити підгрунтя для кайфу
Детальніше?
Бритоножка• 18 ноября 2023
Я теж в декреті зараз, розумію.
Допомагає парикмахер, манікюр-педікюр, епіляція, догляд за обличчям, новий одяг. Та щоб мама виспалась))
Сирожено_пирожено• 18 ноября 2023
Це відчуття йде зсередини. Вирішили і кайфуєте. Гульку розпустіть, чиста голова - вже пів діла)))
Лепешечка• 18 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Детальніше?
«Розпустіть гульку». Виділіть для себе персональний час - нехай 30хв, але зробіть те, що приносить задоволення.
Эскиз бесконечности
• 18 ноября 2023
Ответ дляБритоножка
Я теж в декреті зараз, розумію.
Це присутнє, але все одно задоволення як такого немає, все одно скованість якась
Эскиз бесконечности
• 18 ноября 2023
Ответ дляЛепешечка
От я собі раз в тиждень приймала ванну, це приносить задоволення, а зараз роблячи це я відчуваю вину, що краще б з дитиною цей час провела
От як позбутись цього брєду в голові? 🫤
Кукарачка• 18 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
От як позбутись цього брєду в голові? 🫤
Та вона від вас так втомиться. Дитині треба не тільки мати.
Мишка-шалунишка• 18 ноября 2023
Это только от вас зависит. Я в третьем декрете. Мне важно ходить по дому в шелковой одежде и выбирать парфюм под настроение. Даже если я неделю из дома не выхожу 🤣 пока ребенок спит, я иду не мыть полы и прочее, а занимаюсь собой
Эскиз бесконечности
• 18 ноября 2023
Ответ дляКукарачка
Ну дитина ще маленька 1,5 роки
Але і мамина дуже, через таку мою поведінку в тому числі
Зараз почала чоловіку вручати
її, щоб побути самій, але я сама собі не даю розслабитись в ті моменти
Зараз почала чоловіку вручати
Эскиз бесконечности
• 18 ноября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
От і я так хочу)) навчіть мене 😁
Мишка-шалунишка• 18 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
От і я так хочу)) навчіть мене 😁
Не знаю…. Это заложено во мне) мама говорит, отец себя очень любил и говорил: когда я иду, сады расцветают 🤣🤣🤣🤣 я не на столько люблю себя, но в достаточной мере)
Бритоножка• 18 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ну а отпускают вас от семьи? Я иногда еду куда-то, музыку включаю какая мне нравится, а не детские песни😀, кофе беру какой мне хочется, а не в ближнем кафе и еду, прям кайф кайф кайф
осень харашо• 19 ноября 2023
Кайфувати від себе - це про відчуття. Виглядати суперсексі - це про когнітивне сприйняття.
У вас переконання, що відчуття кайфу від себе залежать від вашого зовнішнього вигляду.
Тобто створюєте собі обмежуюче переконання: або я мама з гулькою, або сексі.
Хіба сексі це тільки про зваблюючу зовнішність?
Чи можна бути сексі жінкою і мамою, що піклується про дитину?
Ваше материнство тепер з вами на все життя.
Можливо корисно буде подумати про те, як навчитись поєднувати ці дві епостасі, а не переключати їх (то я мама, тоді не сексі; то я сексі, тоді де дитині взяти маму?)
Эскиз бесконечности
• 19 ноября 2023
Ответ дляосень харашо
Ви в точку. Не можу поки поєднати це. Як навчитись?
осень харашо• 19 ноября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я допомогаю з цим. Практикуючий психолог.