Хто там думав, що західній Європі нічого не загрожує? Європейські командувачі так не вважають.
Маркус Райснер, офіцер Генштабу Австрії, полковник:
Захід уже 20 місяців вважає, що Україна має перемогти Росію за рахунок моральної переваги. Це так не працює.
Щотижня в Україну мають їхати 3-4 склади з військовим вантажем.
Існує ціла палітра озброєнь, які можна поставити.
Інакше треба самокритично зізнатися, що це неможливо. Тоді треба сказати це українцям і розпочинати переговори, розуміючи, що держава Україна може перестати існувати, бо Росія її знищить.
Якщо ЄС зрозуміє, що допомагаючи Україні боротися, він запобігає майбутньому зіткненню на європейській території, тоді конфлікт може піти за першим напрямом. Історія твориться зараз.
Anastasiya-f052• 18 ноября 2023
Власне практично так і є. Не зупиниться хуйло на Україні. Так що, коли вони не хочуть перетворення Марселя на нинішній Маріуполь або Берліну на Бучу (для прикладу) то треба по справжньому почати допомогу. Постачати зброю, боєприпаси, обладнання і т.п. в набагато більших обсягах.