Курочка-чубаточка• 18 ноября 2023
Сестра з американською родиною повертаються в Україну.
Вона проживала там задовго до війни, колись приїхала по навчанню, так і одружилась з білим американцем, дитина піде в перший клас. Чоловіка ми бачили, вони не раз приїздили до нас. Обоє там мають гарну роботу інженерами.
Я в шоці від новини, що сестра з родиною вирішили повертатись до України. Чоловік згодився, дитину в школу уже в нас віддадуть. Вони планують жити в невеличкому містечку на Заході, вже хату придивились.
Дівчата, чи ви знаєете такі історії? Він привітна людина, дитина говорить англійською здебільш, як люди будуть ставитись до них? Чи не будуть казати що понаїхали тут? Вона трохи переживає щодо цього.
Як би ви особисто віднеслись до таких нових сусідів наприклад?
сЛАдКОежКА• 18 ноября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Та ладно, дуже багато іноземців хотіли би жити в Україні, особливо якщо робота онлайн. Тут дешево і досить непогано.
Ага особливо непогано під час тривог і блекаутів. Я не знаю жодного, хто б хотів жити в Україні, хоча займалася рекрутингом і коло іноземців дуже обширне. Це хіба якісь невдахи
Курочка-чубаточка
• 18 ноября 2023
Ответ дляМорская свинка
Да. Она с мужем приехала, а он по работе, они не жить сюда переехали. Сейчас она уже вообще ок, сначала спрашивала меня про сирену, про то бывают ли тут атаки, что надо делать. Недавно встретила её на рынке с кучей пакетов, значит, как-то объясняется. Ей всё тут нравится кроме транспорта).
Интересно как, а они без машины здесь? Ребенок в школе?
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Який нормальний буде їхати з миру у війну, щей з дитиною
Ну так в кожній темі по 10000 порад щоб біженці повертались, аргументують тим що вони живуть і ті будуть жити. Діти дивуть і їхні будуть жити
Я тертий жук• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Сестра живе Україною, він її підтримав.
Чудеса... Уехать в США, выйти замуж за гражданина США, родить ребёнка в США и так тосковать по Украине, что решает притянуть всю семью в страну, где война? И тоска была так сильна, что дитачка даже украинского не знает. Очень трогательная история, Автор.
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Під час війни - жоден
Та прямо, мій чоловік мріє і дочекатись не може, купа його колег іноземеців повернулись в Україну
Курочка-чубаточка
• 18 ноября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
авторка веде мову про невеличке містечко, тому проблема ’шо люди скажуть’ достатньо обрунтована
Так, це містечко де всі знають один одного. Дякую за ваш коммент. Я в трохи в шоці що дівчата тут пишуть.
Морская свинка• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ребенку 3 года, она без машины. Муж не знаю, не видела чтобы он парковался. Я сама на такси езжу, тут копейки стоит, например 38 грн в одну сторону сегодня ездила.
Директор Пляжу• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Для кого? Для американців? Ви серйозно думаєте що вони думають про людей і що вони скажуть?
Додекаэдр• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Удалено администрацией...
Не знаю,курортник ли я...но спрошу.А муж собирается работать в Украине?А ваша сестра?
ЗдесяЯ• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Її хвилює, якщо ви б їхали в іншу країну на пмж, ви б не переживали?
В чому причина переїзду?
Лепешечка• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Елементарне бажання жити в Україні
хотеть жить в Украине можно только на расстоянии. моя сотрудница не живет в ней лет 6. после отпуска месяц материлась. дикий восторг вызывает все. от общественного транспорта до продавцов в магазинах
Летюча помилка• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ну если не будут тыкать ’А вот у нас в Америке’, то никому они особо не будут интересны. Ну ребенку украинский получить не помешает, сложно на уроках может быть. Но это и так понятно, собираешься эмигрировать - ребенка подготовь
Вокруг света• 18 ноября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Чомусь вам не вірю. Це треба бути хворим на голову, щоб повертатися сюди. Псевпатрітичнмй вкид..
Как вы выражаетесь ’больной на голову’ не бедный владелец сети магазинов в Харькове из солнечной заграницы вернулся в пригород Харькова. Хотя в заграницы уезжал ’с концами’. Это не больные на голову люди, это очень адекватные, грамотные и интеллегентные люди. Просто принимают такое решение. Вернулись с маленькими детьми, я их называть больными не планирую. Они такие не одни.
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Удалено администрацией...
Лепешечка• 18 ноября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Цікаво буде послухати через рік. Де вони працювати збираються у своєму невеликому містечку?
пару месяцев максимум
Курочка-чубаточка
• 18 ноября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Щось по темі є?
Попа как у Кардашьян• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Мріяти і переїжджати це різні речі
Дама с заначкой• 18 ноября 2023
Якщо це правда, то це унікальний випадок. Всі їдуть з України
і саме погане, що їдуть самі найкращі, ті, які роблять вклад в економіку, які мають бізнес, які мають мозок
Я не в теме• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А на це має бути причина?
А в вашей жизни все происходит спонтанно, бездумно и беспричинно?
Я таке знаю• 18 ноября 2023
манька, ну хоть бы сочиняла правдоподобнее что-ли. я бы еще поверила, если бы приехали на американскую пенсию в Украине жить или пособие
Жерица ночи• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
А на це має бути причина?
Під час війни?
Чоловік і дитина навіть не знають української. Вони напевно ще збираються втратити карʼєру інженерів в Америці щоб жити в хатинці десь в Карпатах. На такоє.
Летюча помилка• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Удалено администрацией...
Курортникам? Ото Ви слово підібрали для громадян воюючої країни
Моська-слон• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Удалено администрацией...
отвечу за себя, с 1992 года я репатриант и гражданин Германии, я немка по отцу и деду, ребенком увезли. В 2006 году мы приехали в Днепр (это моя вторая Родина) налаживать совместное производство, и тут остались. Я чувствую себя хорошо везде,в Германии мой брат, племянники, мои близкие, но Украину я люблю больше, тут мои друзья, тут мой бизнес, тут мой папа,муж, за Украину воюет мой сын.
Курочка-чубаточка
• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я ж і не пишу що він про це думає. Це питання моєї сестри, не його.
Бритоножка• 18 ноября 2023
Я вообще считаю,надо чтобы больше американских граждан к нам переехало
Америка будет вынуждена их защищать и как даст нам,как даст... оружие я имею ввиду)
Я тертий жук• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Щось по темі є?
Есть - развивайте фантазию, троллинг это изящное искусство, а не такая топорная работа)
Лепешечка• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, я б не переживала, я раза 4 їхала на пмж в іншу країну і ніколи не переживала.
Ну і ви дуже примітивно тролите, бо людям які прожили в сША взагалі глибоко наср@ти на думку навколишніх, тут в підамах і нерозчесені в шльопках зимою по тц гуляють, всім пофіг
эти 4 страны Сирия, Афганистан. что там еще. или вы все таки не в воюющие страны ехали?