Курочка-чубаточка• 18 ноября 2023

Сестра з американською родиною повертаються в Україну.

Вона проживала там задовго до війни, колись приїхала по навчанню, так і одружилась з білим американцем, дитина піде в перший клас. Чоловіка ми бачили, вони не раз приїздили до нас. Обоє там мають гарну роботу інженерами.

Я в шоці від новини, що сестра з родиною вирішили повертатись до України. Чоловік згодився, дитину в школу уже в нас віддадуть. Вони планують жити в невеличкому містечку на Заході, вже хату придивились.

Дівчата, чи ви знаєете такі історії? Він привітна людина, дитина говорить англійською здебільш, як люди будуть ставитись до них? Чи не будуть казати що понаїхали тут? Вона трохи переживає щодо цього.

Як би ви особисто віднеслись до таких нових сусідів наприклад?
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я ж і не пишу що він про це думає. Це питання моєї сестри, не його.
Ладно немає про що говорити « курортниці» з тролем

Послушная• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Просто потриндіти, видно тема про дочку з червоним дипломом і баристу не зайшла
можно ссылку ? плиииз
Я не в теме• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Удалено администрацией...
Фу, вы мерзкая
автор Курочка-чубаточка • 18 ноября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Ну если не будут тыкать ’А вот у нас в Америке’, то никому они особо не будут интересны. Ну ребенку украинский получить не помешает, сложно на уроках может быть. Но это и так понятно, собираешься эмигрировать - ребенка подготовь
Вони взагалі не тикають таким. Добре якщо так
Слухи-руки не распускаю• 18 ноября 2023
Инженерами будут работать в местном горводоканале?😆
Лепешечка• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Та прямо, мій чоловік мріє і дочекатись не може, купа його колег іноземеців повернулись в Україну
а что ж так, дочекатись не може? что его сдерживает?
Жерица ночи• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Сестра живе Україною, він її підтримав.
Вони хоч в курсі, що в нас війна?
Додекаэдр• 18 ноября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Чудеса... Уехать в США, выйти замуж за гражданина США, родить ребёнка в США и так тосковать по Украине, что решает притянуть всю семью в страну, где война? И тоска была так сильна, что дитачка даже украинского не знает. Очень трогательная история, Автор.
Это ненадолго.Муж не выдержит. Знаю несколько человек,которые в Америке тосковали за родиной, вернулись ,их хватило на несколько месяцев,бежали назад в Америку)
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2023
Ответ дляЯ не в теме
Фу, вы мерзкая
певно, з ОПУ завітала на Порадницю, шеф погнав малювати картинку ’все едут домой’))))

Летюча помилка• 18 ноября 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Його предлагаю в Обленерго. А то явно людині адреналіну в житті не вистачає) Буде амерікан хіроу
Ответ дляЛетюча помилка
Курортникам? Ото Ви слово підібрали для громадян воюючої країни
А що не так? У меня вся лента в фб в курортниках, не хочу щоб такі коментували.
Фляшунька• 18 ноября 2023
насколько я доверчивая,но даже я вижу,что автор- тролль.
Слухи-руки не распускаю• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Сестра живе Україною, він її підтримав.
Поэтому уехала из Украины и много лет жила в Америке?🤣
Кредитная• 18 ноября 2023
Я проживаю в райцентрі, здивувалася б такому рішенню, але розумію. Мову дитина вивчить, не встигнете моргнути.
Інше питання робота. Ну і чи звикне чоловік до цього всього.
Єдине, я б не спішила житло купувати, рік пожити зйомі. Я думаю ейфорія якраз пройде за цей час.
Сизоока бестія• 18 ноября 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Під час війни - жоден
Ви всіх запитали?)))
Бо я кількох знаю. Вони хотять одружитися з українками і жити тут. Українкам це сюрприз, але в даній історії...
Іноземці з Іспанії, Італії та Нідерландів.
Три тижні тому була на весіллі іспанця і українки, жити будуть тут.
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляЛепешечка
эти 4 страны Сирия, Афганистан. что там еще. или вы все таки не в воюющие страны ехали?
При чому тут шо люди скажуть, просто, поясніть мені?
Я не в теме• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Щось по темі є?
Да, есть
Вы троль
Лепешечка• 18 ноября 2023
Ответ дляВокруг света
Как вы выражаетесь ’больной на голову’ не бедный владелец сети магазинов в Харькове из солнечной заграницы вернулся в пригород Харькова. Хотя в заграницы уезжал ’с концами’. Это не больные на голову люди, это очень адекватные, грамотные и интеллегентные люди. Просто принимают такое решение. Вернулись с маленькими детьми, я их называть больными не планирую. Они такие не одни.
правильно. как правило эмиграция дается легко тем, кто и дома ничего не имел. переезд - это в 80% случаев понижение планки. не будет там того уровня дохода и комфорта. здесь владелец сети. а там кто? охранник в магазине?
Уходя дверю не хлопать• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
а ви чим за ’курортників’ кращі?

Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляЛепешечка
Є ряд причин
Летюча помилка• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну типу не будуть їм всі либиться, як у Америці. А прямо спитають ’Чого приперлись? Клепки нема чи шо’
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляПослушная
можно ссылку ? плиииз
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3437555#a81...
Вокруг света• 18 ноября 2023
Ответ дляДама с заначкой
Якщо це правда, то це унікальний випадок. Всі їдуть з України і саме погане, що їдуть самі найкращі, ті, які роблять вклад в економіку, які мають бізнес, які мають мозок
Не все едут из Украины. Приятели вернулись из Канады, вторая семья из Польши. Соседка из Израиля. Знакомые из Испании. Близкий друг в марте возвращается из Америки. Реально дни считает, когда сможет домой вернуться. Пишу это как факт, не для того, чтобы кого-то прослезить, агитировать возвращаться. Скажу честно, лично мне вообще не переживательно, вернется кто-то в Украину или нет. Я в свое время (до войны) тоже посмотрела от Дубаев до Монако, но не хочу никуда из Украины переезжать. Так как не путаю туризм с эммиграцией.
Котики-муркотики• 18 ноября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Чомусь вам не вірю. Це треба бути хворим на голову, щоб повертатися сюди. Псевпатрітичнмй вкид..
Ответ дляМоська-слон
отвечу за себя, с 1992 года я репатриант и гражданин Германии, я немка по отцу и деду, ребенком увезли. В 2006 году мы приехали в Днепр (это моя вторая Родина) налаживать совместное производство, и тут остались. Я чувствую себя хорошо везде,в Германии мой брат, племянники, мои близкие, но Украину я люблю больше, тут мои друзья, тут мой бизнес, тут мой папа,муж, за Украину воюет мой сын.
Дякую за ваш коментар, тож і батько німець з вами? І навідь зараз ви в країні. Приблизно те саме почуває моя сестра, їй і там не погано, але Україну любить більше.
Лепешечка• 18 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
вы хоть смотрите, у кого что спрашиваете. понятия не имею
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
То може ви сестру пристидили тим що вона курортниця, от і повертається щоб сестру не компрометувати, ви подумайте про те що на ваш поступок люди скажуть
Я не в теме• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Да всем плевать на ваши хотелки
Если правила форума не нарушают, комментировать могут все
Даже такие тупые троли как вы
Love_Love_Love_• 18 ноября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Ну спитають і шо?
Ви б питали?
Летюча помилка• 18 ноября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ну в нас тут свобода слова. Тому хош-не хош, твої проблеми. Та в Америці ж мабуть так же. І у всьому цивілізованому світі не принято рота затикати. Ви ж не з рашки, да?