Сапай вазони• 09 июня в 22:44
У кого взрослые женатые дети, какие у вас отношения со сватами?
Считаете родителей невестки/зятя своими родственниками? часто встречаетесь?
Я таке знаю• 09 июня в 22:46
Мої батьки і батьки чолововіка досить часто спілкуються, зідзвонюються. Зустрічаються у нас, інколи один до одного їздять
Знайомі вони вже років 18, ми з чоловіком 20 років разом
Попихтю та й годі• 09 июня в 22:49
Не думала,що так буде ,але що маємо.
Знайомі. Бачились в день реєстрації шлюбу. Святкування не було. Діти одразу поїхали на відпочинок.
Сваху я бачила і до цього ще задовго. Має магазин поруч з моєю роботою.
На цьому все. Сват з хати тепер не виходить. Десь зустрітися на нейтральній території не можемо, до себе вони не кличуть.
Сапай вазони
• 09 июня в 22:50
Ответ дляМошей ницца
Для чого з ними зустрічатися і вважати їх родичами?
ви що, серіал Свати не дивились?
а серйозно, люди старшого покоління вважають, що при одруженні двох людей їхні окремі родини стають однією великою. І тітки, дядьки і сусіди - всі тепер родичі
Сапай вазони
• 09 июня в 22:52
Ответ дляПопихтю та й годі
Не думала,що так буде ,але що маємо.
Зараз це часта історія, і вже ніби як стало нормою. А особливо коли родини в різних містах чи навіть країнах, то можуть і роками не бачитись
Мошей ницца• 09 июня в 22:55
Ответ дляСапай вазони
ви що, серіал Свати не дивились?
Обмежені люди люди так вважають
Я_и_моя_собака• 09 июня в 23:08
Мої батьки і батьки мого чоловіка ні разу в житті не зустрічалися. Ми одружені 17 років. Я познайомилася із сестрами свого чоловіка через 12 років шлюбу.
Планшетница• 09 июня в 23:10
Абзац получился.. полный. Не думала что так бывает, увиделись на торжестве,, народ не умеет разговаривать, не умеет вежливо себя вести, Потому ни общения, ни даже намека на общение не сложилось, Для меня это полная ненормальность и финальная фраза ’веду себя как хочу, все эти ваши нормы приличия навязанная ненужность’ - добило все надежды что все могло быть иначе. Для меня вежливость, позитивность, учтивость - норма.. а тут вакуум, полный. Желания общаться больше нет, увы...
Мошей ницца• 09 июня в 23:11
Ответ дляПопихтю та й годі
Не думала,що так буде ,але що маємо.
А як ви думали що буде?
Безпорадна Кроко• 09 июня в 23:15
Батьки мого чоловіка зі своїми другими сватами гарно спілкуються, вони колись працювали разом, зустрічаються на сімейних святах, днях народженнях внуків. З моїми батьками таких більш близьких відносин немає, просто по телефону вітають один одного, цього вже теж достатньо.
Країна мрій• 09 июня в 23:16
Хорошие, добрые отношения. Встречаемся редко, но по телефону друг друга с ДР поздравляем
Даю справку• 09 июня в 23:19
Ответ дляСапай вазони
Ну то роками багато хто і з рідними дітьми не бачиться
Захекалася читать• 09 июня в 23:31
С одними чисто формальные отношения, особенно после того, как ‘сват’ спиздил бутылку вискаря со свадьбы, которую он не оплачивал и не смог просто попросить. Там, в принципе, семья странная.
Со вторыми ближе, заезжаем др к др в гости, с праздниками поздравить, но не так, чтоб , прям, родные люди.
Ні за холодну воду• 09 июня в 23:38
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Як так???
Гербарія сушу• 09 июня в 23:38
У моей кумы сын женился, сваты за границей, общаются примерно раз в месяц по телефону, собираются летом к ним в гости
Не зви чайна• 10 июня в 00:07
Ответ дляПопихтю та й годі
Не думала,що так буде ,але що маємо.
А ви кличите до себе?
сою не люблю• 10 июня в 00:40
в нас теж батьки ні разу не зустрічались, живуть в різних куточках країни, його батьки хотіли зустрічі , моїм нейтрально, в них своє життя, турботи, робота, родичатись ніхто не планує, в моїй сімʼї кожен сам за себе )))
Котомафия• 25 июня в 16:44
Мої діти офіційно не одружені, але в стосунках серйозних по три роки
З однією «свахою» спілкуємось. Не то щоби близькі подружки, але при нагоді і шашличок засмажили, і на каву підемо
Других поки не знаю, бо живемо у трьох різних країнах. Але плани познайомитися є, і це з обох боків