ХаДиДиШь• 19 ноября 2023

Нащо курити в туалеті якщо живеш на першому поверсі?

Відкрий вікно і кури скільки влізе, чи вікно відкрий і кури в кімнаті, чи і вікно не відкривай, але нащо запиратись в туалеті і курити? А мені весь сморід через вентиляцію йде. Капець якийсь вже не знаю що робити
Засомневаю• 19 ноября 2023
Ничего не сделаете. Или терпеть, или переехать.
Электричка• 19 ноября 2023
Нащо взагалі в туалеті курити
Шлях до зірок• 19 ноября 2023
Как хорошо, что я живу частном доме. Курю где хочу, когда хочу
Найщасливіша• 19 ноября 2023
Может другим соседям воняет, когда из окна курит, поэтому вынужден в туалете запираться)
Счастье_же_вот_оно• 19 ноября 2023
Может соседу не доходит, что кому-то от его курения не хорошо?
Просто скажите ему об этом.
Он же не тварь, чтобы не пойти Вам на встречу и не перестать курить в туалете.
автор ХаДиДиШь • 19 ноября 2023
Ответ дляЭлектричка
Нащо взагалі в туалеті курити
От і мені цікаво.
автор ХаДиДиШь • 19 ноября 2023
Ответ дляНайщасливіша
Нічого там не воняє, вітер швидко дим розносить
Mrs.Sexuality• 19 ноября 2023
Пам´ятаю, тут писали, що в багатьох, хто курить в туалеті, запор без цигарки.
Мандолина Бу• 19 ноября 2023
Ответ дляЭлектричка
Нащо взагалі в туалеті курити
Нащо автор сидить і нюхає в туалеті?
автор ХаДиДиШь • 19 ноября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Серйозно? Так йому і треба!
все по ГОСТу!• 19 ноября 2023
Вентиляцію перевірте та полагодіть. Бо якщо у сусіда трапиться понос, то будете просити, щоб какав у вікно
автор ХаДиДиШь • 19 ноября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Нащо автор сидить і нюхає в туалеті?
Бо тривога блін, нема більше де сидіти. В під´їзді холодно, в підвалі ще холодніше і ще і сиро.
Мандолина Бу• 19 ноября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Тоді нічого і вам не воняє, протяг швидко дим розносить
автор ХаДиДиШь • 19 ноября 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
От ще що. Цей сусід і є власник моєї зйомної квартири. Бл*дство
Ще мені за власний рахунок щось робити з вентиляцією невистачало
Мандолина Бу• 19 ноября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
То і він так само, нервує, ховається і палить
автор ХаДиДиШь • 19 ноября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Ви дивна чи да? Можете не відповідати)
автор ХаДиДиШь • 19 ноября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Він смалить щодня, незалежно від тривоги
Щедрик ведрик• 19 ноября 2023
В нас теж є такі придурки. Особливо якщо витяжку в себе включити - у квартирі сморід нереальний стоїть. Таке враження, що та цигарка стирчить з витяжки
все по ГОСТу!• 19 ноября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Ну тоді нюхайте. В нормі в сусідні квартири нічого тягнути не має. Для початку можете викликати хоча б службу, що перевірить та прочистить канали. Можливо, все доволі легко вирішиться
ОхиИВздохи• 19 ноября 2023
Я вам скажу что у меня соседи вроде на балконе курят и всё тянет в квартиру. Тоже бегаю постоянно окна закрываю.
Мандолина Бу• 19 ноября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Ви дивна чи да? Можете не відповідати)
А ви лише тут смілива і така язиката щодо курця в туалеті, у якого винаймаєте житло чи да?
Можете не відповідати)
автор ХаДиДиШь • 19 ноября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Можете не відповідати)
А вам я бачу прям неймьотся
Дуняша• 19 ноября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
То вам так здається, що не воняє. А воно воняє
Фоточки нема• 19 ноября 2023
Ничего не сделаете. Человек явно любит какать с сигареткой
автор ХаДиДиШь • 19 ноября 2023
Ответ дляДуняша
Ну якщо взагалі простір маленький і без будь якого протягу та наповнити димом, то взагалі вчадіти можна. Не розумію як можна порівнювати таке, і куріння на вулиці, де є вільний вітер
Фоточки нема• 19 ноября 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
+
У мамы в квартире так воняло. Вызвала профессионала, который вытащил из вентиляции гору тряпок и 3х дохлых голубей. И перестало тянуть от соседей
автор ХаДиДиШь • 19 ноября 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Там нема чого чистити, труби широкі, 20х20см. Ви думаєте там шматки пилу лежать?
автор ХаДиДиШь • 19 ноября 2023
Ответ дляФоточки нема
+
Жах...як там може таку бути і звідки взятись ..у нас новобудова, багатоповерхівка і перший поверх...які дохлі голуби, як вони взагалі туди можуть залізти...
Королева спама• 19 ноября 2023
Ответ дляШлях до зірок
Нафиг вообще курить?
Электричка• 19 ноября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Нащо автор сидить і нюхає в туалеті?
Може вона там какає, а сусід, падло таке - заважає процесу