Брехушечка• 19 ноября 2023
Люди высокого духа, опишите тайный смысл этой картины?
Вы бы обрадовались такому подарку ?
Садова гойдалка• 19 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
если как у Шагала, то должен быть забор, а под забором какающий мужик.
Копіює стиль. А не його картини.
Вареничніца• 19 ноября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Но этот прям слишком того: все вместе, да побольше.
Ну не так вже щоб і багато.
Береза за міфологією тісно пов´язана з жіночою енергією. За повір´ям. В березу перетворювались дівчата яких хтось дуже образив.
І тут же образ птахи фенікс як символ відродження.
Притримуюсь думки що це все ж про жінку яка послала у весь світ нафіг і почала нове життя
Сметчица• 19 ноября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Копіює стиль. А не його картини.
Скоріш не копіює, а на її стиль вплинув стиль Шагала і не тільки
Вареничніца• 19 ноября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Анна Силивончик, білоруська художниця. Копіює стиль малювання Шагала. Малює видуманний світ: поні, єдінороги, казки, діти , тьотки і всяка фігня. Якщо вам подарували орігінал, то це приємно і дорого. Але якщо скопіювали інші художники з будь якого міста, то ціна їй рівно за матеріали.
О! Дуже дякую. Глянула їх картини. Дуже цікаві. Спершу на загальній галереї здалось копія гапчинської.
Але ні, цілком самобутні картини. Є що подивитись
Невгамовна сила• 19 ноября 2023
Ср*ала, мазала, ліпила... І в цьому мазоліпленні шукають якусь геніальність... Моя, звісно суб´єктивна, думка)
Невгамовна шахиня• 19 ноября 2023
у этой картины нет ничего про высокий дух - это фантазия автора только, его эстетический субъективный хайп. От полотна не должно тошнить, но это не про это произведение. Кто захочет повесить такое в своем жилище, даже вникнув в тему автора? Насколько быстро присядешь на АД от созерцания созерцания подобного? Я бы назвала это опасным искусством, опустошающим даже.
Вареничніца• 19 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
посмотрите Pawel Kuczynski - там социальная тематика.
Дякую, підписалась на нього в фейсбук
ФсеСама• 19 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я - мистецтвознавець, також співпрацюю з дизайнерами, трішки колекціоную живопис.
Абсолютно згодна з Вашою оцінкою даної роботи. Більш того, мені здається, що у автора твору є психічні розлади. Якби цей художник писав декоративні, абстрактні полотна з великою кількістю деталізацій, візерунків, то було б набагато краще.
Вареничніца• 19 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну в Рєпіна картини теж не надихають.
Сенс мистецта змусити людину думати, розмірковувати. ( Я зараз не про технічну сторону, бо як на мене там потрібно дивитись оригінал).
Алина-1240• 19 ноября 2023
А мне она напоркуа,у меня дома не музей.сама картина обьективно хорошо нарисованна
Садова гойдалка• 19 ноября 2023
Ответ дляPeppermint Winter
Величие женщины. Ее стержень. Ее сила.
Психічно нездорова людина пише ці картини. Моя думка.
ОйЙой• 19 ноября 2023
Как вы уже задолбали с этими каляками - маляками порнографического содержания.
. Вы же уже несколько раз создавали темы с этим ’ художеством’ Вам прошлый раз было недостаточно ответов?
Невгамовна шахиня• 19 ноября 2023
Ответ дляСадова гойдалка
это стиль Силивончик; если она, то я знаю множество ее великолепных работ в иллюстрации детской книги, но на взрослую тематику смотреть без отвращения не получается. Пишу исключительно свою эмоцию без оглядки на мнение людей, причисляющий себя к ’искусствоведам’
Peppermint Winter• 19 ноября 2023
Ответ дляНе любовница
Расстройство психики у художницы. Плохо ей
Так все великие художники и композиторы имели расстройство психики.
Гении это за гранью)