Чудовий каламбур• 20 ноября 2023

Чому після цієї ситуації у моєї колеги погіршилось ставлення до мене?

Влаштувалась на нову роботу, ніби все нормально. Колега ходила у кав´ярню і запитала що купити. Я сказала, вона купила. Через деякий час я пішла і повернула їй гроші, скинула на карту (при цьому були присутні інші колеги). З тих пір вона мене ігнорує і не говорить. Чому це? Що я зробила не так? Купити їй каву потім і віддати не змогла, бо не ходжу по кав´ярням на роботі. Для мене це цілий ритуал після роботи
Ніколи не збрешу• 20 ноября 2023
Она с прибабахом
Фея_3уровень• 20 ноября 2023
У вас там все на работе такие странные?
Крию матом страшно• 20 ноября 2023
Да просто она в принципе наверно не хочет с вами общаться, кофе ни при чем
Ні за холодну воду• 20 ноября 2023
а ви їй мовчки гроші кинули, чи сказали що повернете?
TaFo• 20 ноября 2023
Ответ дляНі за холодну воду
а как вы себе представляете технически ’ мовчки гроши скинути’?
ваша карта есть у всех желающих?
автор Чудовий каламбур • 20 ноября 2023
Ответ дляНі за холодну воду
я підійшла до неї і попросила карту
вона показала я скинула
все
Мальчун-задирун• 20 ноября 2023
человек вам дружбу предложил, а вы в душу насра##
Брехушечка• 20 ноября 2023
Мы на работе все как одна большая семья, правда неблагополучная.
автор Чудовий каламбур • 20 ноября 2023
Ответ дляБрехушечка
Фенте Фря• 20 ноября 2023
Нові ’ шарики’??? Декілька тем на одну тематику))
МамОмужа• 20 ноября 2023
Я би підійшла і поговорила з нею. Не бачу сенсу витрачати час на здогадки.
Несу пургу• 20 ноября 2023
Подойдите к ней и спросите: ’Маш, ты за меня за что-то обиделась или мне кажется? Я еще не успела изучить людей в офисе, их привычки и ритуалы. Может сделала чет не то?’
Я такая наивная• 20 ноября 2023
Ответ дляМамОмужа
так вона не розмовляє
Замороженная селедка• 20 ноября 2023
А через який «деякий» час ви гроші повернули?
автор Чудовий каламбур • 20 ноября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
2 дні
Замороженная селедка• 20 ноября 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
2 дні
А для чого замовляти, коли Ви не можете зразу віддати? Готівкою чи в онлайн банкінгу скинути
БоХатая• 20 ноября 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
2 дні
Ну ось і причина