Кредитная• 21 ноября 2023
Кріпосна 4 сезон
Всім привіт) Читала що вже вийшов сезон серіалу Кріпосна, але нажаль не виходить знайти актуальне посилання де б його можна було переглянути! Корейський сайт відкривається, але відео видає помилку... Може хтось підкаже, буду дуже вдячна!
Дай подивлюся• 21 ноября 2023
На мегого є канал ’кріпосна’,там всі сезони є,4 в тому числі. Вчора випадково наткнулась
Кредитная
• 21 ноября 2023
Ответ дляДай подивлюся
А я його там не знайшла( Для перегляду потрібна підписка?
Дай подивлюся• 21 ноября 2023
Ответ дляКредитная
Ну,звісно.