Безпорадна Кроко• 21 ноября 2023
NL повертається в Україну?
Дівчата, привіт! Щойно побачила у блогерів, що компанія NL планує через європейський офіс і надалі продавати свою продукцію в Україні. Це взагалі як? Як таке можливо під час війни? Я думала, що вони вийшли з ринку України ще в лютому минулого року. Хто видає дозвіл/ліцензії для імпорту таких продуктів? Просто немає слів, одна лють.
ЯкаКраля• 21 ноября 2023
Ответ дляГомосноб
Так вроде то и были продажи через страны Балтии например, оттуда везли к нам.
Так и есть
Пускаю бісики• 21 ноября 2023
Ответ дляГейСюда
Та лютуйте канєшно. А чого тут лютуєте?
Бо прочитали тут та і лютуємо, я ніде не чула такої інформації, тільки тут, звідси і лють.
Пускаю бісики• 21 ноября 2023
Ответ дляНоунэйм
Какая-то муть, которую никто не знает, вообще не имеет значения, чтобы на этом акцентировать внимание. Вот теперь пойдут узнавать.
Аналог гербалайф, різні порошки, детокси, косметика якась,х ня одним словом.
Пускаю бісики• 21 ноября 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ніколи не чула, як і більшість про цього виробника
Це звідти звідки і фаберлік.
Брехушечка• 21 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
У мене лють на посадовців, які надають дозвіл на імпорт цієї продукції до нашої країни. Як таке можливо?
Посадовці -це такі самі громадяни нашої країни, як і ті, що купують той кацапський непотріб. І дуже-дуже багатьом»какая разніца». На жаль, але це так.
Пес Патрон• 21 ноября 2023
Ответ дляПускаю бісики
А полное название какое ? Крутится не могу вспомнить
Ку-кусик• 21 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я в шоці, але купують. До війни мені було все рівно, але зараз, вибачте, я лютую.
Меня ничего не удивит уже … вся война окутана ложью и деньгами.
Пес Патрон• 21 ноября 2023
Ответ дляКу-кусик
С первого месяца войны у меня странное ощущение что мы участвуем в каком-то жутком реалити шоу.
Пускаю бісики• 21 ноября 2023
Ввела в гугл нл -результат привів мене в інтернет магазин в Україні, продукти nl вироблені в росії, продаються в Україні, в грн.
Не можу фото завантажити, але читаю виробник росія, Новосибірськ, не знаю що і сказати, я обурена.
Ку-кусик• 21 ноября 2023
Ответ дляПес Патрон
Да, так и есть
Місячне Сяйво• 21 ноября 2023
Ответ дляМамОмужа
Где-то одна Анастасия Олеговна обрадовалась) Давно к ней в инсту не заходила))
А коли вона встигла трьох народити?
Пускаю бісики• 21 ноября 2023
Мені здається, що кожен поважаючи себе громадянин України не буде купувати це гуано вироблене в країні агресора.
МамОмужа• 21 ноября 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
А коли вона встигла трьох народити?
Там её ещё и муж якобы ограбил, я уже не успеваю за событиями
Безпорадна Кроко
• 21 ноября 2023
Ответ дляПускаю бісики
Реально вже у декількох блогерів помітила цю новину.
Пускаю бісики• 21 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Треба передати це журналістам, вони знають, що з цим робити, чим більше людей дізнається про це, тим швидше прикриють лавочку.