Тундиринда• 22 ноября 2023
Пуховики якого бренду теплі?
Якого бренду середнього сегменту можна глянути пуховик? І щоб був симпатичний
Valechka-mk• 22 ноября 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Outventure
Смотря какие
У меня опыт плохой- заявлено пух 90%, а был оч.холодный
Valechka-mk• 22 ноября 2023
У меня Коламбия омни-хит, на небольшие морозы.
Супер пальто Merrel (теплейшее). Но оно стоит тысяч 10-11
графиняВишенка• 22 ноября 2023
Всі теплі, в нас немає того холоду, щоб був холодний. Резервед, наприклад.
Valechka-mk• 22 ноября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
У нас и сырость есть и достаточно холодно.
Куртки а-ля reserved это холодна осень.
Ну разве что зимой надевать 3 кофты под низ охота
Куртки а-ля reserved это холодна осень.
графиняВишенка• 22 ноября 2023
Ответ дляValechka-mk
Куртки а-ля reserved это холодна осень.
Достатньо бюста і гольфа. Минулу і позаминулу зиму пробігала в їх пуховику, тепло, сухо і комфортно.
Зроблено у 80-х• 22 ноября 2023
Ответ дляValechka-mk
Смотря какие
У меня искусственный наполнитель, написано ADD SHIELD, ADD WARM. Очень тёплый.
графиняВишенка• 22 ноября 2023
Ответ дляValechka-mk
Де Ви всі живете, що такі пуховики купуєте?
Valechka-mk• 22 ноября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Киевская область.
Но я не люблю никаких худи на флисе, по 2-3 кофты под низ.
Тундиринда
• 22 ноября 2023
Ответ дляValechka-mk
Куртки а-ля reserved это холодна осень.
Мені треба теплий я з собакою гуляю
Valechka-mk• 22 ноября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ой, не дописала ))). На Алясці, в Арктиці, чи в Антарктиці?
Каждый год минимум недели 2-3 есть морозы по -10, в январе-феврале. Плюс бывает и так, что мороз небольшой, но сыро, ветер и достаточно холодно.
графиняВишенка• 22 ноября 2023
Ответ дляValechka-mk
Киевская область.
Ну, і я Київська область, я теж не люблю, і лежить той фліс вже 3 роки, немає нагоди навіть одягти - бюст, гольф, або реглан, все, і якщо ходиш, то жарко.
Тундиринда
• 22 ноября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ну мені треба гуляти з собакою і Стогодні я замерзла зів своєму вже(
Valechka-mk• 22 ноября 2023
Впрочем, тут недавно писали, что и снега нет лет 10, а я помню как с ребенком года 3 назад ходила кататься на тарелке.
Valechka-mk• 22 ноября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ну если добежать до метро и сидеть в офисе, то наверно и норм.
графиняВишенка• 22 ноября 2023
Ответ дляТундиринда
Мені круче - треба гуляти з дітьми )))). Я сьогодні одягла пуховик, то ходила розтебнута. Можливо у вас щось з кровообігом.
Бутерброд и я• 22 ноября 2023
Ответ дляValechka-mk
Куртки а-ля reserved это холодна осень.
все залежить від того наскільки багато вам треба ходити по вулиці
я наприклад, вже третю зиму в демісезоні хожу
Тундиринда
• 22 ноября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Я мерзлячка
Valechka-mk• 22 ноября 2023
Ответ дляБутерброд и я
Я люблю гулять и много хожу. В день 10-15 тыс шагов.
Плюс с собакой тоже гуляю
графиняВишенка• 22 ноября 2023
Ответ дляValechka-mk
Я не працюю, живу в селі, до метро 10 км )))). Ходимо з дітьми гуляти в ліс майже щодня. Це по 2,5-3 години.
графиняВишенка• 22 ноября 2023
Ответ дляТундиринда
Я мерзлячка
Тоді Вам, автор, ніхто не порадить, це індивідуально. Дивіться для полярників, до -35 щоб були.
Від себе можу порадити - юнікло, дешеві і дуже легкі, і мені прямо жаркі. Зараз на них, як правило, щороку знижки в США.
Ласкове телятко• 22 ноября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ну мабуть ви теплокровна
В мене чоловік такий, взимку в демі курточці ходить і йому жарко.
А я астенік, шкіра тонка, аж прозора, руки ноги вічно як в жаби холодні, то зараз в нас мінус 7, а мене зігріває тільки шуба або натуральний пух
Тундиринда
• 22 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Ну мабуть ви теплокровна
О я така сама, в минулому році замовила пошив в інсті мені холодно, сама куртка непогана
Оцененная• 22 ноября 2023
Знаю точно что Юникло Seamless Down Short Coat до -7 норм, потом надо утепляться свитерами и слоями)))
графиняВишенка• 22 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Ну мабуть ви теплокровна
Можливо.
Сито для думок• 22 ноября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
У мене теж їх пуховик, чи пальто
При - 15 було ок в горах навіть