Просто каралева• 21 ноября 2023
Що купили на розетці зі знижками?
Хваліться )))) я дитині краги та шолом Lenne
Покорительная• 22 ноября 2023
Ответ дляAllein74999
Серьезно? Спасибо
Бачу, що не Шеба, а Гурме, вибачте, Шеба по 13, видно, нижче не спускає виробник. Але все одно у Сільпо зараз щотижня хороші знижки на багато товарів, причому онлайн знижок набагато більше, ніж у магазині, треба моніторити
Потринділиця• 24 ноября 2023
Ответ дляМяо мой мяо
А як його на око розрізнити чи оригінал? Я лише читала у відгуку, що з рф-ії попадається мило. Тому замовила окремими замовленнями, щоб, якщо дійсно попадеться від тих тварюк, відмовитись від нього. Якщо все буде з рашки, то не заберу нічого.
То есть то, что дав продает и рашисткам, и вам - норм?
Потринділиця• 24 ноября 2023
Ответ дляОдяг та сумки
нивеа с раши не ушла( не підтримуйте їх своїми коштами
И дав тоже
Мяо мой мяо• 24 ноября 2023
Ответ дляПотринділиця
Не норм. Просто важко усі торг. марки відслідкувати. Але вже дівчата написали, що й вони не вийшли з ринку. Брати не буду.