Мені 23 роки дуже подобаються зрілі жінки.
Хто не проти такого знайомства?
Та як ви відноситися до такого формату відносин?
Хто не проти такого знайомства?
Результат:
вже голосів:
80 (67.8%)
Ні, не цікаво
22 (18.64%)
Так, цікаво
16 (13.56%)
Хочу але неможу наважитися
Ответ дляted1
Вовочка пишет училке записку:
’Марья Петровна, я вас люблю!’
Училка отвечает: ’Терпеть не могу детей!’
Вовочка: ’Гарантирую, детей не будет!’
’Марья Петровна, я вас люблю!’
Вовочка: ’Гарантирую, детей не будет!’
Краще що я сьогодні прочитав
Ответ дляkvitanka
Хоч мені ще в немає 40, однак якось не сприймаю хлопців молодше себе. 1-2 роки ще куди не йшло, однак зовсім молодих хлопців сприймаєш вже як дітей.
Дякую за ваш комент
Ответ дляMiele
І мені здається, що чоловікові на фото більше, ніж 23
Не більше
Ответ дляdf364tye3
вы в живую голую 40+ в украине видели ? уверены, после увиденного в реале ,,, это вам не порно с ,,, это жисть , тем более здесь и сейчас ,,,
Дуже багато є красивих в 40+, а свою думку залиште присобі
Ochen_lubov• 21 ноября 2023
Ответ дляЦікавідумки
Мне нравятся парни вашего возраста..и себе я беру на десерт до 25, они меня любят я их тоже, нам весело время проводить.
Sunny Hanny• 21 ноября 2023
Ответ дляЦікавідумки
Я звернувся на форум щоб запитати думку, і ставлення до такого формату відносин, а на сайті я зареєстрований
Ви ж в курсі, що тут одні мамці ? Нагодувати, обігріти, звіздюлєй виписати. А сексом тут не займаються
Sunny Hanny• 21 ноября 2023
Ответ дляMiele
Упс, мені прислали фото в особисті. Але я не для себе просила, а для дівчат в темі. Але дякую, що чоловік цілком (а не основна частина) і що майже одягнений.
І шо? І як?
Ответ дляSunny Hanny
І шо? І як?
Як що вам цікаво можу скинути
Ответ дляSunny Hanny
Ви за всіх так впевнені?
Ответ дляMiele
Автор, а у вас вже були такі стосунки? Розкажіть
Ні, не було
Sunny Hanny• 21 ноября 2023
Ответ дляЦікавідумки
Ви за всіх так впевнені?
Ну так ви по темах для дорослих почитайте .
Sunny Hanny• 21 ноября 2023
Ответ дляЦікавідумки
Як що вам цікаво можу скинути
Та я ще того, трішки не доросла до 40+)
Ответ дляSunny Hanny
Та я ще того, трішки не доросла до 40+)
Скільки вам?
Ответ дляКаллипсо
Никак, дети не интересны
23 летний ’ребенок’ может быть умнее и по статусу выше чем 40+ летняя якобы ’зрелая женщина’.
С техникума/колледжа где я училась многие в 23 лет были мастерами на заводе, а один начальником цеха.
Кто-то поехал за границу в 20 лет и в 23 уже заработал на 1к квартиру
А есть тети 40+ которые всю жизнь работают за минималку и ничего в жизни не добились.
ТАК КТО ИЗ НИХ ВЗРОСЛЕЕ?
Ответ дляaleksas17
ТАК КТО ИЗ НИХ ВЗРОСЛЕЕ?
Я з вами на 100% згоден
Ответ дляMiele
Так покажіть усім)) мені також цікаво😁
Доречі для мене такий формат стосунків норм. Мені 42, чоловіку моєму 29. 🤭
Sunny Hanny• 22 ноября 2023
Ответ дляaleksas17
ТАК КТО ИЗ НИХ ВЗРОСЛЕЕ?
Тут плюсуюся. Особливо зараз, люди в 18-19 років іноді мають вже роботу з окладами в 3-4к євро, або свою компанію.
З багатьма з них спілкуєшся і там просто кайфуєш від розуму, цілеспрямованості, життєвої позиції.