Да_Я_ТакаЯ_• 22 ноября 2023
Вы работаете?
Не работаю. Ребёнку 9 месяцев. Скоро в сад..а я ничего не умею и ничего не знаю. Страшно ((((
Результат:
вже голосів:
77 (55.4%)
Работаю
62 (44.6%)
Нет
Баба Йога• 22 ноября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Вы шуток не понимаете? Тем более я не вас имела ввиду))
Блин, тогда пардон😂 чёрная пятница, 3 недели без выходных, чуть того)))
САМ_ТАКОЙ• 23 ноября 2023
Ответ длякуркулиха
Ей богу, я тут ни причем
Я к тому, что не всех неработающих содержат мужья
Ответ дляЗубожиння
За чоловікову зп. Поки зп вистачає на роботу не піду. Кваліфікацію давно втратила, 10 років не працюю. А на касу завжди встигну.
Поки так всім зручно, що я вдома
Ну кожному своє. Я наприклад все одно працюю, хоч і ЗП чоловіка ’Вистачає’, але якщо і я буду щось у бюджет кидати, то і заощаджень буде більше. Можемо назбирати на нове авто, наприклад, або на додатковий відпочинок, чи новий ремонт у будинку. На одну ЗП складно все забеспечити, якщо чоловік не олігарх
Всіх підсаджую• 23 ноября 2023
Після ковіду купа роботи перейшла на дистанціне і повертатись не збирається, як я бачу. Сама працюю на віддаленій роботі, хоча маю дитину і це мені ніяк не заважає.