Да_Я_ТакаЯ_• 22 ноября 2023

Вы работаете?

Не работаю. Ребёнку 9 месяцев. Скоро в сад..а я ничего не умею и ничего не знаю. Страшно ((((
Результат:
вже голосів: 139
77 (55.4%) Работаю
62 (44.6%) Нет
Апрель Ивановна• 22 ноября 2023
Ответ дляЗубожиння
Може і так! Треба було не народжувать двох дітей підряд з різницею 2 роки. Застрягла в декретах. Безкінця вдвох хворіли, то один з садочку принесе, то другий, а хворіли разом. Не було з ким лишать як хворіли, а це по 2 лікарняних на місяць. Потім ковід і фактично домашнє навчання в одного, потім другого. З ким їх було вдома лишать? А далі війна. Отак і назбиралось 10 років вже
та ничо страшного, вы еще можете придумать чем хотите дальше заниматься.

Зубожиння• 22 ноября 2023
Ответ дляЛижТолько
Ужас. Потом темы про мужа козла и мир рухнул и некуда пойти с голой задницей
У всіх різні ситуації. Я не готова була, щоб діти з хронікою були і росли як бур´яни самі по собі
ЛижТолько• 22 ноября 2023
Ответ дляЗубожиння
Ну да,мы так и поняли .
Чупа-чупс• 22 ноября 2023
А темы на советчице строчите по сто штук в день вы бесплатно что-ли ? Не работает она..
Тут как тут• 22 ноября 2023
Значит, пора начать чему-то учится новому, тем более, есть свободное время
Зубожиння• 22 ноября 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Я вірю, що життя саме покаже як далі буде. Я не лінива, не боюсь фізичного труда.
Так склалось, що в батьків бізнес на землі, треба багато їздити допомагати в теплий сезон фізично. 30% вони мені за це віддають.
І батткам чоловіка теж треба фізично помагать. Робота у чоловіка така, що він з 1 вихідним в тиждень, в який треба відіспатись. В дітей школа, спорт, англійська. Скрізь возити треба. А на вихідні катаюсь до батьків. У самих теж дім, сад, город, собака великий зьяким до кінолога ходити регулярно. Тому мені годин в дні мало, я не знаю коли мені ще на роботу сходить.
автор Да_Я_ТакаЯ_ • 22 ноября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
А в каком возрасте в сад ребенка планируете?
В 10 месяцев нужно
Но хотелось бы хотя бы в год и 6

автор Да_Я_ТакаЯ_ • 22 ноября 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
а, понятно. Тогда думайте чем будете платить за садик) И идите хоть баристой)
Придётся:)
Зубожиння• 22 ноября 2023
Ответ дляЛижТолько
Ну да,мы так и поняли .
Ну і добре, що зрозуміли
Баба Йога• 22 ноября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Странный опрос. В декрете не работала. До 5 лет ребёнка
Надо до 18, что то вы мало сидели)
ФФФФристайла• 22 ноября 2023
Ответ дляЗубожиння
У меня тоже двое детей с такой разницей. Нашла удаленную работу,было бы желание.
ПекельнаКрасуня• 22 ноября 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Почти 23.
Работала баристой, сейчас понимаю что это не профессия...
никогда не поздно стать пиццайолой
Царевна_несушка• 22 ноября 2023
У 1,9 віддала в приватний садок. У 2.2 дитини вийшла в офіс з 9 до 18.
Ходити на роботу легше і прибутковіше, ніж слухати істерикии 24/7
А у нас макарошки• 22 ноября 2023
Всю жизнь работала, кроме декретов.
Сиамская сороконожка• 22 ноября 2023
Ответ дляБаба Йога
Надо до 18, что то вы мало сидели)
Лучше до окончания универа))) Не, ну а что? В школу пойдет -- отвести, привести, уроки, кружки и т.п. Там выпускной, поступление, универ. А готовка, уборка, магазины, это ж не просто сидеть на работе штаны протирать))
Царевна_несушка• 22 ноября 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
В 10 месяцев нужно
Но хотелось бы хотя бы в год и 6
Ви не в Україні?
дожену і ощасливлю• 22 ноября 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
За что живёте девочки которые не работают?
15 років не працювала, була в декреті, жила за гроші чоловіка. Зараз працюю вже 3 роки, але зп маленька, хоч і в адміністрації підприємства.
Губной рояль• 22 ноября 2023
Не работаю с начала войны. Сейчас моя сфера очень сократила потребность таких специалистов как я, работу найти стало сложно, хотя оаньше могла за пару недель найти.
ФФФФристайла• 22 ноября 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
У меня тоже не большая, но они мои, родненькие.

Телефон Рубика• 22 ноября 2023
Не працюю. Живу закордоном (чоловік іноземець повністю утримує). До того з 17 років без перерви на декрет фактично (4 місяці і вийшла). Є стаж, є певні напрацювання та освіта. Але вже розумію, що коли тобі 40+ то все так важко...І зараз піти знову на роботу ...
Поумничка• 22 ноября 2023
Год не работаю. Сижу в Германии на социале... Ну, что сказать... Всю жизнь бы так сидела
ФФФФристайла• 22 ноября 2023
Ответ дляЗубожиння
Можно найти работу на полдня. Куча мам работают, дети нормально учатся и не как бурьяны. А хроника только у детей работающих?)))
Зубожиння• 22 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Підкажіть яка віддалена робота у вас і зп. Як без стьобу?
ФФФФристайла• 22 ноября 2023
Ответ дляЗубожиння
Бух, 20 тисяч
Баба Йога• 22 ноября 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Я как-то и работать и растить успеваю)) на работе «штаны не протираю», а деньги зарабатываю. Я лучше ребёнку помогу минимальным личным жильём, чем подтираением попы и готовкой до 18 лет)
Брехушечка• 22 ноября 2023
Ответ дляЗубожиння
Капец. Я поэтому не рожала два подряд. А теперь ребенку 11 и второго уже и нет на горизонте (((зато есть стаж работы и несколько новых профессий
ФФФФристайла• 22 ноября 2023
Ответ дляБрехушечка
А мне наоборот, лучше двое сразу, вместе в сад, потом в школу, если болеют, то одновременно, с разницей 1-2 дня.
Сиамская сороконожка• 22 ноября 2023
Ответ дляБаба Йога
Вы шуток не понимаете? Тем более я не вас имела ввиду))
Джонсонюк• 22 ноября 2023
Впервые за 24 года не работаю, уже 4 месяца.
Зубожиння• 22 ноября 2023
Ответ дляБрехушечка
В кожному рішенні є свої недоліки. Кожен ризикує по своєму. Я другу диину не планувала, пиезерватив підвів. Помимо втраченої можливості реалізації і моєї постійної втоми, є свої плюси все ж. В мене 2 сина, 2 найкращих друга, які є компанією один одного і їм ніхто не потрібен ніде. Вони це компанія і двіж. Опора і підтримка один одного, плече брата. Вони одного віку і в мене не було питань як їх забавить, все вдвох, один без одного і пів години не можуть. Маленьку цукерочку ділять на двох, кожен гостинець в школі половинку несуть один одному. Вони не можуть наговоритись перед сном, поки перший хтось не відрубиться. Такого не буває у дітей з великою різницею.
Це вартувало того, що мама буде заробляти в старості руками, а не головою