Хочу барабульки• 22 ноября 2023
Стиліст в Інстаграм
Дівчата, порекомендуйте, будь ласка, гарного стиліста,де можна б було дивитися як поєднувати речі,щоб було гарно
Щоб б були рекомендації для різних типів фіну і тд... навчитись підбирати образ
Дякую!
Тільки не з параші,наших українських
Дякую!
Тільки не з параші,наших українських
Oksana_sarapiy• 22 ноября 2023
Доброго дня! Можу зробити капсулу для вашого типу фігури і з вашими вподобаннями❤️
Море Щастя• 22 ноября 2023
Мне нрав Натали Гончарова из Харькова. Но прям чтоб для разных типов, не уверена
Любви вам!• 22 ноября 2023
Ответ дляМоре Щастя
ой, я так ее люблю.
правда я уже отписалась. у нее очень красивые образы, сама она очень элегантная, но ее нынешние образы так оторваны от реалий, я хз даже куда в таком ходить и меня это начало триггерить
Хочу барабульки
• 22 ноября 2023
Ответ дляOksana_sarapiy
Дякую Вам!
Але я не розглядають поки вариант за гроші...я хочу хоча б подивитися на образи
В мене проблема,я зростом дуже мала...от важко підбирати речі
Хочу барабульки
• 22 ноября 2023
Ответ дляМоре Щастя
Дякую, подивлюся!
Хочу барабульки
• 22 ноября 2023
Ответ дляМоре Щастя
От мені б теж хотілося б,щоб щось було біль для повсякденного життя,ніж Вау,але хз куди таке вдягати
Хочу барабульки
• 22 ноября 2023
Ответ дляМоре Щастя
А не дасте посилання,бо щось не можу знайти
Море Щастя• 22 ноября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Попробую
natali_goncearova
Oksana_sarapiy• 23 ноября 2023
Ответ дляХочу барабульки
Дякую Вам!
Я зроблю безкоштовно, напишіть в приватні