Снегурочко• 23 ноября 2023
Польща кордон
Чи можна провозити мед і самогон свій для особистого вживання? Які продукти категорично заборонені, крім сала?
Попереду дуже далека дорога, треба взяти трошки їжі, але не знаю що можна
Мать драконов• 23 ноября 2023
Ответ дляАнонім-ка
Мед і самогон це точно вкрай необхідні продукти в дорогу?
Тю, ви шо в дорогу з собою самогон не берете?
Екатерина27• 23 ноября 2023
Трошки їжі це самогон і мед? Ніколи не мандрували з таким провіантом))))
Замрійлива• 23 ноября 2023
Ответ дляАнонім-ка
Ви не розумієте то глюкоза та хліб )
Латвийские_Номера• 23 ноября 2023
Медикаменти проводила без проблем,але,коли було багато ( везла для знайомих також), то розподіляла по всьому багажу, проблем не було. На рецептурні препарати були рецепти,але ніхто нічого не казав.
Все ,що ви берете з собою їсти, без проблем пропускають, ніколи цим не заморочювалась. Самогон і сало,а також мед не везла:))
Чебураха з перцем• 23 ноября 2023
Ответ дляДруг бобер
Меду можна 2 кг, міцного алкоголю 1л
Два літри можна. Меду до пʼяти кг.
Анонім-ка• 23 ноября 2023
Ответ дляДруг бобер
Меду можна 2 кг, міцного алкоголю 1л
О, накінець то хтось по темі відповів.
Це на одного, вірно?
ПС Автор, якщо ви не сама їдете, то меду можна набрати дофіга і самогонки трохи менше. По літру на фейс в дорогу якраз повинно вистачить.
Це на одного, вірно?
Водійка хімарса• 23 ноября 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Два літри можна. Меду до пʼяти кг.
1 літр міцних алкогольних напоїв (міцність більше ніж 22,3 %);
— 2 літри середньої міцності алкогольних напоїв (міцність менша 22,3 %)- тут точно самогон не попадає під цю категорію спиртного, що можна провозити 2 л. Бо самогон завжди має більше ніж 22 3%.
Тільки 1 л, по першому правилу.
Анонім-ка• 23 ноября 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Два літри можна. Меду до пʼяти кг.
Ого, я так розумію, авторці можна більше нічого і не брати з собою. 😂 2 літри смаги + 5 кг меду і поїхала 😂 сита і п´яна, солодка й міцна.
Друг бобер• 23 ноября 2023
Ответ дляАнонім-ка
Не вводьте людей в оману
Анонім-ка• 23 ноября 2023
Ответ дляДруг бобер
Не вводьте людей в оману
То не моя інфа, я тільки прокоментувала.
Снегурочко
• 23 ноября 2023
Ответ дляАнонім-ка
Ні, це з собою, можна сказати гостинці. А за їжу питала окремо, типу бутербродів з ковбасою, курочка смажена, тощо