У Станіславі то саме.
Роботи тупо непочатий край.
Та піди хоч в одне ’переселенське гетто’ в Запоріжжі, Дніпрі чи Словʼянську, та йоп твою мать. Поговори з людьми. Просто курва сядь і поговори з тою дитиною, яка може українську чула лиш в ящику. Потримай її за руку. Відчуй глибину тієї прірви з якої вилізли десятки тисяч наших співгромадян.
Поплач з ними.
Поїж з ними тої не свіжої булки, давись нею але їж, подивись в ті очі. Очі в яких нема ніх.уя, ні минулого ні майбутнього, а тільки черги за теплими сніданками і речами дитині на зиму. Так так, отам біля катедри, стань з ними в чергу, розговори любу з них. Приготуй їм чаю. Залізь в їхню шкіру і душу.
Ти ж хочеш українізації. Хочеш? Чи хочеш помсти російськомовним?
Тут треба визначатись. Бо одночасно і те і те не вийде.
Збери їх в любому кафе, 20 жінок з дітьми які бавляться чужими подарованими іграшками.
Візьми їм кави з пляцками.
Чи льодів і цукрів файних.
Повий.обуйся трішки врешті решт. Але акуратно і філігранно. Потім відмотай назад, дай себе трошки пошмагати докорами і переселенською іронією.
Проведи лагідний майстер клас української мови під жарти і смішки панянок і оточуючих. Це ж знімуть і завірусять на тік ток як Іра з академічної гарпії раптом перетворюється на просту і ніжну українку яка помагає своїм співвітчизникам ні, не тільки краще говорити українською, а жити блть. Жити між уламками минулого і сьогодення та картковим будинком майбутнього. В якому ніхто з нас не був і ніколи не буде ідеальним.
Здавалось такий момент. Можна вистрілити в зовсім іншому амплуа. Та обіграй якось смішно свій колишній зашквар з іменами дітей в садочку. Віруснись в мережах. Їзди по країні.
Помагай людям повернутись не тільки до рідної мови, але і до життя.
Приїдь в той сраний університет в Дніпрі де викладачі проводять лекції російською, поговори з ними.
Поможи, покажи, навчи.
Помири всіх.
Внеси хоч один кварк впорядкованості в наш вічний хаос боротьби і розбрату.
Ні блть. Треба всіх взяти і обісрати, обізвати, все розтрощити, поламати, наплювати на все, збільшити ентропію і ненависть всіх до всіх, розтоптати все своєю пихою, всіх посварити і розплодити ненависть яка і так кожного з нас пожирає зсередини. І пожирати почала ще більше і швидше з 24 лютого.
А потім якась почвара приходить і пише мені, що вкраїнці знову дурні бо Орлицю викинули на смітник, а через ту ненависть до неї пожираємо один одного.
А хто блять плодить ненависть?
Хто ця загадкова істота?
Ірина Дмитрівна блискучий фахівець і науковець. Вона розвалить любого хто сяде з нею дискутувати на більшість тем по історії, літературі, релігії і культурі.
Я це говорив весь час і не відмовлюсь від цих слів ніколи.
Але іронія в тому, що така людина настільки не пластична і через свою пиху, невміння себе продавати заради вищого блага, вона також може розвалити і той мовно-історичний консенсунс, в якому зараз перебуває наша не ідеальна нація. А без консенсусу розвалиться і східний фронт після чого розвалиться наша Держава.
Ми надто багато ригнули кровʼю і кишками щоб дозволяти собі такі експерименти.
Надто дох.уя ’Марсових полів’ по наших містах і селах. Полів на яких денно і ночно виють матері, жінки і доньки. Виють на хрестах з темними очима і чорними головами.
Вибачте, але ми вже заплатили оверпрайс. А ще скільки розплати попереду і після.
Victor Datsko.
Роботи тупо непочатий край.
Поплач з ними.
Візьми їм кави з пляцками.
Чи льодів і цукрів файних.
Поможи, покажи, навчи.
Помири всіх.
А хто блять плодить ненависть?
Хто ця загадкова істота?
Victor Datsko.
Я не Сірожа• 24 ноября 2023
Ответ дляsymbol
Співчуваю, і тим більше не розумію, чому після всього пережитого ви дивуєтесь, що у Львові не хочуть сприймати російську мову
Тому що це несприйняття дуже часто неприємно попахує.
Знаєте, я особисто була свідком того, як в Станіславі жіночка років 55, інтелігентного виду, в капелюшку, в білій блузі з мереживним комірцем відсувалась на лавці від російськомовних мами з дитиною років 4, явно переселенців. Бідненько, але чисто вбраних, не брудних, не смердючих.
Але в неї такий вигляд став, коли вона від них російську почула... Наче в неї під носом купа гною смердить. І реально відсунулась.
А мені так гидко стало, і подумала, що та пані так пишається собою, своєю українськістю, і не розуміє, що нічим вона від рашистів не відрізняється, бо теж ділить людей на вищий сорт і нижчий.
Західна потерпала від росії, це правда. Тепер від росії потерпає Південь і Схід, а деякі особи от як пані Фаріон чи от така пані з лавочки ще й добивають.
Mikulishna• 24 ноября 2023
Ответ дляsymbol
А у Львові на кладовищі не були? Кум ваш молодець, а тих, хто свої рідні міста не захищав, а переїхав на захід України що в 2014, що у 2022, і там відстоює свої права на російську мову, зрозуміти важко
Львовское кладбище чем-то отличается от других?
Mikulishna• 24 ноября 2023
Ответ дляsymbol
Тільки тим, що війна від Львову дуже далеко і там завжди памʼятали, що русня - це зло
причем тут кладбище можете объяснить?
Соната любви• 24 ноября 2023
фарионшу бы, со всей ее семьей, отправить на 0 позицию.
пусть бы там со своей семьей доказывала свой патриотизм и значимость украинского языка.
Ответ дляLianaa_06
Честно говоря, я не понимаю хейта вокруг украиноязычных. Почему они вечно должны оправдываться? Оправдываться за желание слышать в Украине украинскую речь. Почему украиноязычные постоянно должны себя чувствовать виноватыми во всём? Я сама русскоязычная, и я реально этого не понимаю, тем более во время войны.
Никто не пробовал подойти к женщине во Львове, И-ф и т.д. и посидеть с ней поговорить, влезть к ней в душу? Что она чувствует, проводив сына/брата/мужа на войну, постоянно слушая, как обижают русскоязычных, как русскоязычные обижаются, что люди в Украине хотят слышать украинский? Почему нет таких слезливых постов про украиноязычных людей? И когда русскоязычные перестанут разводить срач вечный по поводу русского языка???
а там точно українська?
МАМА НИКИТКИ-2• 24 ноября 2023
Боже, Нашо ви популяризуєте те чмо? Те що вона розумна не робить її порядної людиною. Грає, стерво, на боці кацапів і розхитує країну з середини
Леди Репях• 24 ноября 2023
Безумец, брось перо ты прочь! (с)
Виктор, кто бы Вы ни были, не пишите больше, это не Ваше)