Life is Beautiful• 10 декабря 2023

Хто спалив зупинку, де були іграшки та квіти в пам´ять о загиблих?

В Дніпрі.
galaxy113• 10 декабря 2023
Представники нашого виду.
Rocka Rolla• 10 декабря 2023
Так, підніміть руку
автор Life is Beautiful • 10 декабря 2023
Напротив богатоповерхівки, де загинули 50 людей. І впав цілий корпус від попадання ракети.
Ответ дляRocka Rolla
Так, підніміть руку
Це смішно повинно бути, чи навіщо таке пишете?
Ответ дляgalaxy113
Представники нашого виду.
Вони підтримують росію? Навіщо це зробили?
Rocka Rolla• 10 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Відповідь така сама як ваша тема
Ответ дляRocka Rolla
Відповідь така сама як ваша тема
Що не так з моєю темою? Прочитала новину, не розумію, навіщо це зробили.
nezhinka• 10 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Може, так, а може, й ні. У нас скейтпарк хтось потрощив і електронне табло біля меморіалу загиблим понівечив. Дебіли недорозвинуті так роблять, що тут обговорювати.
Ответ дляnezhinka
Це мені рівнозначно вандализму на могилі. Не розумію.
Rocka Rolla• 10 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так потрібно формулювати нормально, що можна відповісти на запитання хто? Хто хто, нелюди якісь
Рая Ивановна• 10 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Может просто какой-то озлобленный подросток пьяный сделал потому, что мог. Вариантов кто и почему море, явно не от хорошей жизни это сделано
ёжовые рукавицы• 10 декабря 2023
Може це не був підпал, може хтось свічку запалив , а вогонь випадково далі перекинувся на іграшки.
Lana_05_2018• 10 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Так дочекайтесь офіційних новин. Написали ж- йде розслідування. Дивляться камери. Опитують людей. І не 50 загибло, а 76 . Дай Боже краще від свічки. Щоб в людях ще більш не розчаровуватись.
Ответ дляРая Ивановна
Не розумію деяких людей(
Аnnеt• 10 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
в любой из дней тот спонтанный мемориал ликвидировали бы городские власти. о чём ваша печаль?
Princess Asya• 10 декабря 2023
Ответ дляёжовые рукавицы
тоже не думаю, что специально сожгли. а свечка - вполне пероятно.
Ответ дляАnnеt
Заменів пам´ятником, мабуть.
Contento• 11 декабря 2023
А почему вы спрашиваете об этом на форуме? Советчицы должны знать, кто эту зупинку сжёг?
KozaNostra_I• 11 декабря 2023
Никто. Были поставлены поминальные свечки. Ветром сдуло цветы или венок на свечу. Всё загорелось.
автор Life is Beautiful • 11 декабря 2023
Ответ дляKozaNostra_I
Хто ж ставить свічки на ветру?
Odetta Furs• 11 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Хто ж ставить свічки на ветру?
риторический вопрос