Чарівна патика• 25 ноября 2023
Орендар приміщення: який кращий? Умови однакові
Результат:
вже голосів:
25 (54.35%)
Приватбанк
14 (30.43%)
Нова пошта
5 (10.87%)
Єва
2 (4.35%)
Сушія
Фея_3уровень• 25 ноября 2023
Ева вонь химии
Суши крысы тараканы
Банк .. ну хз, всякие тревожные кнопки, сейфы
НП наче зе бест
Суши крысы тараканы
НП наче зе бест
Фея_3уровень• 25 ноября 2023
Ответ дляБибер-анонимер
По НП и прилететь может. Не думаю что это зе бест.
Да там небось 50 кв м, чего туда лететь..
Малинка• 25 ноября 2023
С банком не связывайтесь ,потом можете не выгнать .Сушия,Ева или новая почта .Сушия нужна вытяжка ,чтобы не было проблем с соседями .
ОноВамнадо• 25 ноября 2023
Ответ дляФея_3уровень
Ева вонь химии
Суши крысы тараканы
НП наче зе бест
Суши крысы тараканы
НП наче зе бест
НП - теж можуль бути таргани, бо шлють різне, а складське приміщення не аж так прибирають, інколи хімія чи мастило тече з тих коробок + важким оббивають стіни, кути. Таки Приват виходить легшим, людей і туди, і туди ходитиме однаково.
ОноВамнадо• 25 ноября 2023
Ответ дляМалинка
Опа, чому?
Stepa_nida• 25 ноября 2023
З перелічених - Нова Пошта. Працюю у сфері комерційної нерухомості, мала справу з усіма названими.
Однак прийміть до уваги, що завжди є людський фактор (менеджери, які вестимуть конкретний відділ чи заклад).