Алгонавт• 26 ноября 2023

Посоветуйте хороший смартфон до 15000 грн.

Даха-сваха• 26 ноября 2023
Xiaomi
жижифреймут• 26 ноября 2023
Чоловік айтівець собі моторолу взяв, по функціоналу задоволений, класна камера доречі, дуже класна
автор Алгонавт • 26 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
айтішнік? програміст?
Покорительная• 26 ноября 2023
А 54 .
Ночная съемка в кромешной тьме без вспышки.Неплохо справляется.
автор Алгонавт • 26 ноября 2023
Ответ дляПокорительная
А 54 .
Это самсунг?
Покорительная• 26 ноября 2023
Ответ дляАлгонавт
Это самсунг?
Да
жижифреймут• 26 ноября 2023
Ответ дляАлгонавт
айтішнік? програміст?
Ні, але але іноз фірма і всі витікаючі, але функціоналом він на телефонах завжди на повну користується, я приватний підприємець теж, нам вистачає.
автор Алгонавт • 26 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
Я не про гроші питаю).
Я думала, що він як технічний фахівець (ви вже відповіли, що ні), може, щось особливе знає про Моторолу.
Дякую, подивлюся, що це за смартфони.
жижифреймут• 26 ноября 2023
Ответ дляАлгонавт
Я не про гроші питаю).
Дякую, подивлюся, що це за смартфони.
Знає, але я питати в нього не буду, він там сервера запускає, контролює автоматизацію з телефону, я ж пишу що функціоналом на повну користується. Програмісти це більш творча професія, знання коду і логіка, це не технічний інженер.
Куда_бежать• 26 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
Пишите исче
жижифреймут• 26 ноября 2023
Ответ дляКуда_бежать
Пишите исче
Ахаха що саме вас схвилювало? Ви хосете про це поговорити?
Куда_бежать• 26 ноября 2023
Ответ дляжижифреймут
Понравилось, что программисты это творческая профессия
жижифреймут• 26 ноября 2023
Ответ дляКуда_бежать
Це так і є))) можете сміятись скільки завгодно, але це правда. Почитайте, поцікавтесь в людей які з цим працюють
автор Алгонавт • 26 ноября 2023
Ответ дляКуда_бежать
Ну вы тоже так буквально не воспринимайте.
Кукарикуууууу• 26 ноября 2023
Мото,не пожалеете.
Запароленое одеяло• 26 ноября 2023
Кстати, поддерживаю самсунг А54. У меня А53, год пользуюсь, нареканий нет. Но, проц лучше у моторолы и сяоми. Если бы не была полностью на экосистеме самсунга, взяла бы сяоми новый, прошку 13-ю.
_Лёля_• 26 ноября 2023
Вчера взяли мужу поко f5, супер, пока все нравится, такой шустрый и камера хорошая, цена сейчас 14999 грн
автор Алгонавт • 26 ноября 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Мото,не пожалеете.
Что это за производитель такой)? Впервые слышу.
автор Алгонавт • 26 ноября 2023
Ответ для_Лёля_
Это слишком большой экран для меня.
Кукарикуууууу• 26 ноября 2023
Ответ дляАлгонавт
Моторолла