Трусиковед• 26 ноября 2023

Підкажіть, яку можна подарувати емоцію?

Дівчатка, потрібна ваша допомога

Ситуація

Є хлопець,43 роки, він прикутий до ліжка, не говорить,тільки киває головою
Але він все розуміє
Скоро в нього День Народження і хочеться якось його порадувати,але ідей подарунка зовсім немає окрім торта та кульок

Підкажіть, яку можна подарувати емоцію?
Дякую
ПотеряласЯ Я...• 26 ноября 2023
Узнайте что-то по реабилитации, если это возможно...
автор Трусиковед • 26 ноября 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Не возможно,к сожалению
ПотеряласЯ Я...• 26 ноября 2023
Ответ дляТрусиковед
Не возможно,к сожалению
Военный?
автор Трусиковед • 26 ноября 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Военный?
Нет
Бабуся Бетман• 26 ноября 2023
Може якийсь фільм з родинних фото
Петриківна• 26 ноября 2023
Музику любить слухати, аудіокниги? Щось улюблене спеціально для нього. Ковдру якусь цікаву. Живність не пропоную, за нею доглядати хтось має, йому спостерігати тільки
Мадам Подлинник• 26 ноября 2023
Помню, что была когда-то услуга - мультфильм по рисункам детей или просто мультфильм про именинника. Но, боюсь, это не тот случай...
vikohka• 26 ноября 2023
что- то,из чeго можnо слушать аудиокnиги.