Злива інформації• 26 ноября 2023

Чому більшість людей не хочуть допомогти порадою?

Створила тему тут колись, просила поради, який краще обрати район для життя у місті. І звичайно, у мене був певний перелік районів, де я б могла собі дозволити жити. І коли тут на форумі, тема зайшла про мікрорайон Троєщину, мене багато хто почав хейтити, фукати і тд. Розповідати, що це десь за Києвом і тд.
А тепер у мене назріло питання, чому більшість людей не хочуть допомогти порадою, а просто починають засуджувати тебе за твій вибір? Чому така не повага прослідковується до цього мікрорайону та їх жителів? І головне, коли ми почнемо судити людей по їх вчинках, а не потому, в якому районі людина проживає?
Анонимус Я• 26 ноября 2023
так люблю такие тривиальные темки....
Правильно_Валерчик• 26 ноября 2023
Давайте взагалі людей не судити
А шо сталося?• 26 ноября 2023
Я заметила, что у нас такие люди что и врагов не нужно 🤷🏻‍♀️
Николай-b526• 26 ноября 2023
мало букав - тому))
Намазюкана нішою• 26 ноября 2023
Дверной_Проем• 26 ноября 2023
вы из понаехавших ?
Бентливуман• 26 ноября 2023
Ответ дляА шо сталося?
Да, меня тоже поражает сколько злых и агрессивных людей.
А шо сталося?• 26 ноября 2023
Ответ дляБентливуман
Сейчас вообще это стало очевидно. Свои своих же грызут. Или так они сгоняют свою злость внутреннюю или фиг знает 🤷🏻‍♀️
Кусман Сиру• 26 ноября 2023
Я бы тоже не переехала на Троещину, там транспортная развязка ужасная.
Да и не только из-за этого, личные причины.
Насчет злобы людей - тут на меня кидались и за меньшее.
пьЯНА• 26 ноября 2023
Но вам той темы было мало, вы решили ещё раз огрести))

Автор, люди всегда ходили на форумы в том числе и для того, чтобы сбросить негатив. Это же не какая-то специальная служба помощи всем во всём, а всего лишь место анонимного общения. Отвечают такие же люди, как и вы. Они могут быть не в настроении) А учитывая, как мы сейчас живём... шансов быть в плохом или очень плохом настроении немало.

Не принимайте близко к сердцу. Проходите мимо неприятных ответов, и такие комментаторы сами ’отвалятся’.
Бентливуман• 26 ноября 2023
Ответ дляА шо сталося?
Да, про чем везде и по любому поводу. Я живу в Италии. Здесь беженцы чуть не переубивали друг друга. Меня это очень поразило, потому что я думала, что наоборот должно быть понимание друг друга, сочувствие, поддержка. Но нет
автор Злива інформації • 26 ноября 2023
Ответ дляНиколай-b526
мало букав - тому))
Звичка, я і в реальному житті постійно це ’тому» вживаю.😅
автор Злива інформації • 26 ноября 2023
Ответ дляДверной_Проем
вы из понаехавших ?
Так. І що?
Алина-1240• 26 ноября 2023
Автор,а вы сами не можете определиться,где вам жилье покупать?)выделите дня 2,поездьте по городу,посмотрите транспортные развязки,магазины,садики,что там вам еще надо,и определитесь где вам уютно)
автор Злива інформації • 26 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Можливості такої тоді не було. Кататись туди-сюди. Та й думала, що можливо на форумі є місцеві, та й вони краще підскажуть.
Алина-1240• 26 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Это глупо,самому нужно смотреть,что именно вам подходит
миссАрфография• 26 ноября 2023
Это украинский менталитет. И он не искоренится. Пропускпйте мимо ушей. 👍
Если заграницей, общайтесь с местными а не нашими. Избежите проблем.
Вишневий цвіт• 26 ноября 2023
Ответ дляДверной_Проем
вы из понаехавших ?
Как и вы
Оновлена версія• 26 ноября 2023
о, у тьотки лайф іс бьютіфул зʼявилась подружка 😂
Оновлена версія• 26 ноября 2023
Ответ дляЗлива інформації
харош залівать, чому сторонні повинні вирішувати за якусь незнайому людину? як такі як ви раніше до інтернету вирішували питання?
останнім часом не форум а помийка із-за таких тем, наче слабоуміє покосило, самі нічого не можете вирішити
ЖаннаНеАгузарова• 26 ноября 2023
Вам одной темы мало-вы ещё раз решили поднять ил со дна. Мало вам было со...ча в той,вы решили в этой поднять снова,
Прилипало• 26 ноября 2023
Ответ дляОновлена версія
Ну так а як тоді створювати тему: ось порадили мені тут (купити квартиру на Печерську) а у мене (грошей не було і працюю я на Лісовому) і тепер (сижу з купою кредитів, ховають від колекторів, не можу доїхати через тривоги) а все тут винні ті, хто порадив
Полонянка SexShop-а!• 26 ноября 2023
Потому шо форум женский.
Задайте тематический вопрос на форуме, например, электриков, и Вам ответят четко и строго по делу
Прилипало• 26 ноября 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Потому шо форум женский.
Ой, я на групу з ремонту в фб підписана, там мужики один одного стібуть не менш
Полонянка SexShop-а!• 26 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Мне отвечали нормально и только по делу)
Бесконечность-не предел• 26 ноября 2023
Ответ дляОновлена версія
головне, щоб до Тані ближче не переїхали)))бо Борщагівка двох не витримає
автор Злива інформації • 26 ноября 2023
Ответ дляОновлена версія
А хто сказав, що хтось повинен вирішувати за мене? Я попросила поради, це ж форум. Чому я не маю право, запитати те що мені потрібно? Мені цікаво було, почитати що можуть розповісти місцеві. І все. А вибір звичайно, роблю сама. Не бризкайте ядом будь ласка, бо вже весь екран в смартфоні заплювали.
Прилипало• 26 ноября 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Ні, ми проти. Нам однієї Тані вистачає. Але тут все добре, у таких темах Борщагівку поливають лайном чи не більше, ніж будь який інший район. Тож, сподіваюсь, ми в безпеці
5cmhybyna• 26 ноября 2023
раджу подалі від Києва. Київ це діра
А шо сталося?• 26 ноября 2023
А по поводу Троещины. Для меня это район как район. Даже можно сказать маленький как городок. Единственное почему я там не выбрала квартиру-это развязка, тяжело добираться и туда и обратно. Я люблю районы Виноградарь, Голосеево, Софиевская Борщаговка.