Г@Л@В@ломка• 27 ноября 2023
Пристойний пуховик
Ці два слова взагалі можна використовувати разом?
Хочу пуховик типу як довге пальто, тепленький, великого розміру і щоб не робив з мене бабку, якось завжди більш спортивним стилем обходилась, а тепер ось треба бути жіночною, витонченою, але не бачу й близько нічого такого
Гарантую неперелевки• 27 ноября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Пишут в характеристиках
Де? Я купую в магазині. На бірцв не має такої інфи
Цигарний шланг• 27 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Я не считаю, что худая это женственная, а полная уже нет. Просто это разный стиль одежды.
Так покажите утонченных и женственных полных. Автор же и просит совета что ей купить
Гарантую неперелевки• 27 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Температурный режим должен быть указан.
Не має в Бенітон
Мона Лиза• 27 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Пухових ф2 гарний, лаконічний. Не підкажете фірму?
тяжкаялюдина• 27 ноября 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Так, але не так з хутром по всій довжині.
Воно знімається. Хоч деякі люди люблять саме з хутром.
Мона Лиза• 27 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Это jack wolfskin, они очень тёплые
Дякую. Є в магазинах чи тільки онлайн?
кураГАЛЯ• 27 ноября 2023
Ответ дляМона Лиза
Дякую. Є в магазинах чи тільки онлайн?
В марафоне есть
Мозговая пилочка• 27 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Я покупала в Киеве в обычном магазине, в ТЦ Макрос, но думаю, что много где есть
Это который на Петровке был? Разве он не закрылся
Г@Л@В@ломка
• 27 ноября 2023
Ответ дляГубка Боб
Может парки посмотрите
типу такої маю, але на мокру погоду (навіть мокрий сніг) воно не підходить, сьогодні як лисиця облізла прибігла на роботу
Г@Л@В@ломка
• 27 ноября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Mark´o polo. Не знаю рравда наскільки великий у вас розмір
Г@Л@В@ломка
• 27 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Для женственности и утончённости купите классическое пальто. Пуховик для тепла.
то холодно ж, боюся відморозити собі щось, маю класне шерстяне пальто-халат від arber і більш пряме vovk, але обидва і восени холодні мені здалися (пишуть що зимові)