Добродійка• 27 ноября 2023

Київська область. Вам вже сказали, як завтра буде навчання?

Добре, що сьогодні дистанційно, то не такий сильный сніг, але хуртовина збиває з ніг.
ШанельКуКу• 27 ноября 2023
Выходим. Сказали.
Не стесняюсь• 27 ноября 2023
В садочок дітей поперли, а школяра прям вітер з ніг зіб´є)) нам ще не сказали
Ермолайчик• 27 ноября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
То треба було не перти. Це ж ваші діти - вам вирішувати, що з ними робити в таку погоду.
Хочу барабульки• 27 ноября 2023
У нас очно завтра. Написали уже.
Витворунка• 27 ноября 2023
Так нормальная вроде погода. Ветер есть, но не критический. Дорожки почищены, чего не идти?
Уси Пуси• 27 ноября 2023
Зараз тревога, поки мовчать шо
автор Добродійка • 27 ноября 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Я нікого не перла.Мені свою дитину шкода. Уроки в другу зміну, повертатися затемна.
автор Добродійка • 27 ноября 2023
Ответ дляВитворунка
В нас з дахів шифер розривало. Який же тоді критичний...
Носки на подтяжках• 27 ноября 2023
В нас і сьогодні було офлайн
Чеширская кошечка• 27 ноября 2023
.
Тримбулька• 27 ноября 2023
Я вышла спецом мусор вынести, так меня несло 60км/час с тем мусором
Какая нафиг школа
Онлацн сегоднч
Завтра посмотрим по ветру
Ермолайчик• 27 ноября 2023
Ответ дляДобродійка
Ну і тоді чого за малюків хвилюєтеся? У них є батьки. Моі також дома. Ще й тривога додалася. Чого туди взагалі сьогодні йти було
Мамзелькіна• 27 ноября 2023
В нас до середи дистанційне, але східну частину області реально засипало серйозно