Пупуговка• 27 ноября 2023

Набор постельного белья в englishhome.

Что лучше заказать 100 процентов хлопок? Или 64% хлопок 36% вискоза. Спасибо
Без образів• 27 ноября 2023
я бі его щупала, мне оно там не очень
Володарка мрій• 27 ноября 2023
Хлопок конечно. Закажите с турецкого сайта перевозчиком. Там намного дешевле. Мист возит из Турции
Вся така шо куди там• 27 ноября 2023
Бавовна
Fashion4• 27 ноября 2023
Я покупала у них постельное из хлопка по акции. Хорошее качество
Повелитель бітка• 27 ноября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
На каком сайте?
Copy-Paste• 27 ноября 2023
Ужасное качество. Viluta ранфорс в 100 раз лучше.
Жертва интернета• 27 ноября 2023
Ответ дляCopy-Paste
Вілюта дійсно краща по якості. Але простирадла на резинці мені у вілюти не подобаються. Тому я купую наволочки та підковдри Вілюта, а простирадла коли де, ще не знайшла гарного та не за мільйон. Якщо чесно, то найкраще було George з секонду. Напевно буду замовляти через байера з сайту
Вся така шо куди там• 27 ноября 2023
Ответ дляCopy-Paste
А мені Вілюта - жах. Інгліш хоум беру окремо простирадла на резинці, наволочки й підковдри. Все супер. Не линяє, як Вілюта, не втрачає вигляду
Copy-Paste• 27 ноября 2023
Ответ дляЖертва интернета
Мне не нравится, что в вилюта не делает разные размеры наволочек.
Copy-Paste• 27 ноября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Я взять, постель была жесткой и уже через месяц катышки.
Вся така шо куди там• 27 ноября 2023
Ответ дляCopy-Paste
Катишки - це з синтетикою, мабуть. У мене бавовняна вся постіль
Copy-Paste• 27 ноября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Дорого было очень, кожа чувствительна.
Жертва интернета• 27 ноября 2023
Ответ дляCopy-Paste
Як це? В них є 50*70 та 70*70
автор Пупуговка • 27 ноября 2023
Заказала такой набор. Пододеяльник (200*220), две наволочки и простынь на резинке.
Copy-Paste• 27 ноября 2023
Ответ дляЖертва интернета
Як це? В них є 50*70 та 70*70
Тільки 70х70
Жертва интернета• 27 ноября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
В мене Вілюта не ліняє 🤷‍♀️можливо тому, що я переважно світле купляю, хоча є один темний - простирадло та наволочки коричневі з бамбуком, а під ковдра біла з бамбуком. Теж не ліняє
Copy-Paste• 27 ноября 2023
Ответ дляЖертва интернета
Як це? В них є 50*70 та 70*70
Жертва интернета• 27 ноября 2023
Ответ дляCopy-Paste
Тільки 70х70
Я у нас на Озерці купляю 50*70 окремо. А в комплектах дійсно тільки 70*70. Але мені комплект не потрібен, тому що все одно окремо купляти простирадло на резинці
Вся така шо куди там• 27 ноября 2023
Ответ дляЖертва интернета
У мене теж світле. Після кількох разів прання стало таке, наче на сонці висіло роками
Жертва интернета• 27 ноября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Напевно на високій температурі перете. Я все на 40 градусах. Є один комплект, якому років 10, то він по середині вицвів, там де найбільше тертя, а по краях колір зберігся та підковдра не втратила вигляд
Вся така шо куди там• 27 ноября 2023
Ответ дляЖертва интернета
У тому й справа, що ні - 40 градусів
Жертва интернета• 27 ноября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
У тому й справа, що ні - 40 градусів
Не знаю що вам сказати. Я років 15 купую вілюту, різні комплекти були і не можу сказати, що вони ліняють
Вся така шо куди там• 27 ноября 2023
Ответ дляЖертва интернета
Ну от у мене такий досвід - 3 комплекти купила і на цьому з ними покінчила (((
Morskakapusta• 27 ноября 2023
у меня та постель что из инглиш хоум - вечная, тыща стирок на любых температурах и ей хоть бы хны
Володарка мрій• 28 ноября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
На каком сайте?
https://www.englishhome.com
Володарка мрій• 28 ноября 2023
https://www.englishhome.com
Володарка мрій• 28 ноября 2023
Если крутануть колесо фортуны на сайте, там еще покажет промокод на скидку
Володарка мрій• 28 ноября 2023
https://www.englishhome.com/nevresim-seti/cift-kis...