Намакушка• 27 ноября 2023
Как настучать в налоговую анонимно?
Такой вопрос. Допустим, я знаю барышню, которая получает миллион грн на фоп на 3 группе в месяц, онлайн платит зарплату физ.лицам, но они нигде у нее не оформлены, естественно. Со своего фопа она платит 5%, но люди же не оформлены, а сам человек самозанятый миллион прибыли врядли сделает. Деятельность она ведет в онлайне, это сфера онлайн услуг, не продажа товара. Знаю ее контрагентов, которые ей платят, но сдавать их пока не планирую. В свое время, этот человек нанес большой ущерб моей компании, и сделал это очень не красиво. Как думаете, наказать ли ее, есть ли смысл и куда можно стукануть?)
Результат:
вже голосів:
27 (42.19%)
забудьте про нее
23 (35.94%)
тыц
14 (21.88%)
надо ее сдать налоговой
Пузата Хата• 27 ноября 2023
никого не защищаю, но чем старше становлюсь тем больше убеждаюсь, что такие вещи всегда человеку возвращаются
Ms. Откровенность• 27 ноября 2023
Анонімні звернення не розглядаються державними органами. Так що ніяк.
Намакушка
• 27 ноября 2023
Ответ дляДо
Вам у іншу сусідню країну. До того ж у 1937 рік
чому, ви вважаєте, що не сплачувати подадти за неоформлених працівників, то ок? до речі, в неі парочка працівників онлайн є з РФ. для неі цінності та принципи не важливі, то чому наша краіна не може отримати більше податків з неі?
Намакушка
• 27 ноября 2023
Ответ дляФорточка
Чого це не оформлені,3 група передбачує найманих
передбачує, але там іх немає
Намакушка
• 27 ноября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Угомтнитесь и займитесь своим бизнесом
займаюсь активно, в мене все ок , цікаво , що думає суспільство щодо таких історій, чи це нормально
Ms. Откровенность• 27 ноября 2023
Мені здається ви їй заздрите. Ви завжди всі податки поплатили? Всіх оформили?
Ответ дляНамакушка
Я не вважаю це ок. Я вважаю, що то не ваша справа.
я Кукарача• 27 ноября 2023
Один человек и 7 лямов может ’сделать’ что и разрешено для ФОП 3 группы. Торговля ещё и он-лайн)))
Намакушка
• 27 ноября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
ні, не заздрю, це елементарна помста, людина кинула на великі кошти мою компанію в свій час. а тут такий прекрасний привід помститися, і держава отримає гроші. він-він, як-то кажуть)
ничевока• 27 ноября 2023
А зачем анонимно? Если вы такая принципиальная, действуйте открыто.
Это лучшая месть.
Ms. Откровенность• 27 ноября 2023
Ответ дляНамакушка
Може статись так, що людина, яку ви здасте здогадається, що то ви і напише заяву на вас. От і буде вам він-він, не знаю як ви збираєтесь анонімно такі питання вирішувати.
Щас ухожу• 27 ноября 2023
Ответ дляНамакушка
Тоді вам в СБУ треба звертатися
Намакушка
• 27 ноября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
абсолютно вірно, так і буде) тому і треба анонімно і так, щоб без зайвоі уваги до моєі персони)
Намакушка
• 27 ноября 2023
Ответ дляничевока
Это лучшая месть.
я не хочу відкрито, мене влаштовує моє спокійне життя, але я трохи хочу зробити його не спокійним людині, яка на це заслуговує
Намакушка
• 27 ноября 2023
Ответ дляАтрика
Збитки вашій діяльності монитизованв чи це тільки емоції?По темі,якщо монитизованв збитки-до адвоката.Якшо заздрісні емоції -до психолога.Скрізь треба буде заплатити)
так, був порушений контракт, але так як я поіхала з краіни, потім ковід і тд, було не до судів
ничевока• 27 ноября 2023
Ответ дляНамакушка
Ссыте, короче.
Тогда забудьте и идите вперёд, не оглядываясь.
Намакушка
• 27 ноября 2023
Ответ дляАтрика
Термін позовної давності по угоді минув?
так, минув. Більш того, чого я точно не хочу, ходити по судах і платити адвокатам, бо реально є своі справи. Мені потрібно жити і далі як я живу, а держ органи нехай розбираються, та держава отримає грошенят, мені навіть від неі нічого не потрібно, ну тільки іі страждання) цього достатньо, заробляю я дуже добре) то куди звертатися?
ничевока• 27 ноября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Самое главное, что ни на один из двух ваших вопросов автор не ответила)
Намакушка
• 27 ноября 2023
Ответ дляничевока
Ссыте, короче.
ні, не має на це часу та енергіі, бо це дуже енергозатратно вести війни, як ви бачите. А я так хочу, щоб іі було покарано, але без моєі участі та зусиль
Стрекозей• 27 ноября 2023
Ответ дляНамакушка
А что вам мешает начать честный и открытый суд? Все сроки стояли на месте до июля этого года, пока не сняли ковид. Вы еще не опоздали.
ничевока• 27 ноября 2023
Ответ дляНамакушка
Чтоб рыбку съесть и сковородку не помыть, то так не получится.
Месть - энергозатратное предприятие, даже если вам кажется сначала, что нет.
Когда вы бросаете камень в воду, от него расходятся круги.
Ответ дляНамакушка
Видихнути.,)живіть своїм життям,те що Ви прагнете не здійснене в рамках законодавчого поля.Аи ж бандитам платити не будете?
Мелочунь• 27 ноября 2023
Ответ дляНамакушка
Ну так напишіть скаргу від Іванова Івана Івановича, вкажіть будь-яку адресу, а відповідь попросіть прислати на електронку. Вони зобов´язані здійснити перевірку за викладеними фактами.