кураГАЛЯ• 29 ноября 2023
Хто попадав на Росан? Затримали посилку з брендом
Звісно везу не бренд, а копії! Виписки надала, переліміт в 50 євро. запитують на таможні Оригінал чи ні?! От що казати?
Везу з Китаю для себе. Подала фото замовлень
Купи слона• 29 ноября 2023
Кто его знает, что отвечать🤷🏻♀️
Подделку могут конфисковать, а если оригинал, посчитают по цене оригинала
кураГАЛЯ
• 29 ноября 2023
Ответ дляКупи слона
Кто его знает, что отвечать🤷🏻♀️
так, я це знаю. Тримають посилку вже два тижні. Це дурдом якийсь
кураГАЛЯ
• 29 ноября 2023
Ответ дляБулькаю
В мене був переліміт. Заплатила податок
а питали оригінал чи копії везете?
ничевока• 29 ноября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
То напишить : понятття не маю , купила для себе і мені всерівно )
Не против• 29 ноября 2023
Про яку суму мова? Я би говорила, що копії. Бо якщо цей самий оригінал коштує мільйон, то з того мільйона податок і сплатите.
кураГАЛЯ
• 29 ноября 2023
Ответ дляНе против
товару десь на 200 євро. Я боюст писати копіі, можуть забрати все
кураГАЛЯ
• 29 ноября 2023
Ответ дляничевока
так і пишу. Надіюсь все буде добре
Люблю кетчуп• 29 ноября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
А ви, купуючи не знали, що таку суми будуть 100% оподатковувати на таможні? І звісно, що будуть перевіряти
кураГАЛЯ
• 29 ноября 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
та я готова заплатити мито, тут діло в іншому
ЗаведУющая• 29 ноября 2023
Этот бренд есть в списке брендов с защитой интеллектуальной собственности? Если да, то подделки будут конфискованы.
Захекалася читать• 29 ноября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Для Росана це норма, в мене лежали і по 21мц дню. Заплатите за переліміт 150+, потім її розмитнять і через недільку вам відправлять, все буде добре
Подвійна веселка• 29 ноября 2023
Задержали пару посылок, насчитали мыто, я его даже оплатить по их реквизитам не смогла, Приват не знает как такое проводить. Дозвониться в Росан невозможно, пришлось забить на посылки, там товар был не оплачен, наверное уже вернулся отправителю или так и лежит на их складе
кураГАЛЯ
• 29 ноября 2023
ось, кому цікаво. Відповідь:
Вашу вартість митниця до уваги не прийме, оскільки ринкові ціни на товар суттєво відрізняються. Вартість буде визначена згідно ст.368 п.4 МКУ, на оригінальний товар. Якщо копія, згідно ст.18 п2.1.3 ВПК(Всесвітньої поштової конвенції), контрафактні і піратські предмети заборонені до пересилання у поштових відправленнях.
Люблю кетчуп• 29 ноября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Так я о чем - если вы покупаете копии, то их нужно брать до 150 €, тогда минимальная возможность того, что именно вашу посылку решат проверить на таможне. А если ваша посылка превышает 150, то было понятно, что ее будут проверять в любом случае...
Сочувствую вам.
кураГАЛЯ
• 30 ноября 2023
Ответ дляЧумацький Шлях
Нічого собі… ви через міст замовляли?
так, тільки через них така ж...а
Мавка• 01 декабря 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Я платила мито на Росан через приват 24 , вказала √ накладної, своє прізвище