Зайченя• 28 ноября 2023
Как вам мужчина? Что скажете?
personality• 28 ноября 2023
Ответ дляЗайченя
Интересно, почему неееет. Думаете, маньяк какой- то?
100% маньячка якась. Викладати чужі фото в мережу це звісно треш. Біжи мужик
personality• 28 ноября 2023
Ответ дляУдачная
Согласна, лицо неприятное) Но сходите, все равно одна встреча ни к чему не обязывает)
Вона тут думає чи в фаті йти чи до наступного разу лишити.
Рятівник Малібу• 28 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Мені не нра
Та понятно. Вы в америках, балована Галя) У Вас же муж как Крис Хемсворт и Бред Питт в лучшие годы
Love_Love_Love_• 28 ноября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
До чого це взагалі?
Вумна, аж страшно• 28 ноября 2023
Ответ дляoksi...
Підіть побалакайте з ним, тільки лапшу потім познімайте. Дивіться на вчинки
Таролог🤣?
Мания-Величия• 28 ноября 2023
Скажу, що на місті чоловіка я б охрєніла, якби моє фото по форумах тягали за запрошення на каву
Смайлик• 28 ноября 2023
Ответ дляДуша компанії
на встрече он не покажет свою начинку
на встрече будет любезен, пытаться шутить, пытаться быть адекватным и интерессным
но в жизни это агрессивный тип, возможно бьет женщин
Согласна. Сквозит скрытая агрессия
whenallissaidanddone• 28 ноября 2023
А мне Виктора Павлика напомнил. Такая же круглая голова, бородка, темные глаза...еще и невысоко роста кажется, почему-то.
Я бы не шла. Он явно не тот, за кого себя выдает.
ХтоЯкщоНеЯ• 28 ноября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
Не Павлик?
Указка• 28 ноября 2023
Ответ дляПолтавська галушка
Автор, я бы с вами сама никуда не шла на месте этого мужчины. Давайте свое фото - обос..м. Женщины, которые спрашивают мнение других даже о том, с кем сходить на кофе, у вас всё ок с кукухой?
Тоже так подумала. Не знаю что там у мужика в голове,но автор точно ку-ку))
Рятівник Малібу• 28 ноября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
А за кого выдаёт? За Джеймса Бонда, а приходит Виктор Павлик?
Шкідлива молекула• 28 ноября 2023
Ответ дляМожу брикнути
Странно натянутая улыбка. Хз, так вроде ничего, но внутреннее чутье шепчет нееееет.
у меня на всех фотках странная натянутая улыбка и недобрый взгляд
Червона рута• 28 ноября 2023
Ответ дляВеккy
Стремный, неприятный
заздрите? Нормальний чоловік!
Кручу хвости• 28 ноября 2023
Ответ дляВерочка 100%
зуби всі на місці, хата своя, айтішнік, яка машина, куди запросив, давати до весілля вимагає, ваших дітей любить, як своїх, вашу ватір обожнює, обіцяє всіх утримувати, якого розміру букет принесе на побачення?
Стереоип, нудненько, айтішнік? А якщо він тракторист?
Кручу хвости• 28 ноября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Мне тоже так прказалось, мож и человек хороший, но цлыбаттся точно не умеет
Дюймовочка• 28 ноября 2023
Ответ дляЗайченя
Действительно агрессивный?
Автор, а ви дійсно повірите всьому, що вам тут про нього розкажуть, дивлячись на його фото? І на підставі цього зробите висновки?
Зайченя
• 28 ноября 2023
Ответ дляДюймовочка
Просто цікаво, що думають дівчата
Дюймовочка• 28 ноября 2023
Ответ дляЗайченя
Просто цікаво, що думають дівчата
Нащо вам чужі думки? У вас своїх немає? Треба вміти (або вчитись) самій приймати рішення. Тільки ми приймаємо рішення, а потім відповідаємо (або розплачуємось) за них. А взагалі, це дуже погано, що ви виставляєте чужі фото...дуже не порядно з вашого боку...
Верочка 100%• 28 ноября 2023
Ответ дляКручу хвости
Вісім тижнів цицьки мила і соляркою сцяла?
Зайченя
• 28 ноября 2023
Ответ дляДюймовочка
Добре, більше не буду
Кручу хвости• 28 ноября 2023
Ответ дляВерочка 100%
Хто, ви?