40ка• 28 ноября 2023

Це твоя думка чи твого оточення? Ніка Набокова

Хочеться трішки цього тижня поділитися ідеями Ніки Набокової.
Буває, коли нам щось у наших чоловіках не подобається і навіть виникають думки про розлучення.
Ніка пропонує виписати пункти, що не подобається, а потім розібратися, як ти зрозуміла, що щось не так і чи це ти зрозуміла, чи тобі про це сказали друзі, родичі чи користувачі на форумах.
Себто без чужих підказок розібратися у ваших стосунках.
У вас було, що ваше оточення намагалося пояснити вам, підходить вам ваш чоловік або хдопець чи ні? Воно критикувало його чи навпаки, всі казали, що тримайся за нього?
Як вам вдалося розібратися, де ваша думка, а де чужа?
nightwoman• 28 ноября 2023
Навіщо вплутувати оточення в приватні стосунки? Перше питання
У відносинах треба розбиратись обом, а не одній

фафелька• 28 ноября 2023
Ответ дляnightwoman
+100
Додаткове питання: хто така Ніка Набокова?
Yana_pl• 28 ноября 2023
Хто така та набокова, і чого ви вирішили, що нам цікаві її думки?))
автор 40ка • 28 ноября 2023
Ответ дляnightwoman
Навіщо коментувати, не читавши?
Я ж ясно написала, що у мене в дописі про ситуації, коли оточення саме лізе в приватні стосунки
автор 40ка • 28 ноября 2023
Ответ дляYana_pl
Ви вирішили зайти в тему про Набокову спеціально, щоб розповісти, яка вона вам не цікава.
Ясно
автор 40ка • 28 ноября 2023
Ответ дляфафелька
+100
Гугл
фафелька• 28 ноября 2023
Ответ для40ка
Навіщо коментувати, не читавши?
При адекватно вибудуваних особистих кордонах у дорослих людей ніяке оточення нікуди не буде лізти, бо цього просто не дозволять.
__Jane__• 28 ноября 2023
Секрет прекрасных взаимоотношений с людьми прост: говорите прямо и сразу то, что вам не нравится в поведении/ отношении к вам. Если человек не слышит— идёт в сад. В итоге: вы сэкономите кучу времени, нервов и денег на психологов. Философия отношений достаточно проста: если двое людей заинтересованы в решении какого- то вопроса/ построении взаимоотношений/ общении— они обязательно найдут консенсус. Если нет— насильно не заставишь.
Ваша набокова судя по всему не в теме))
автор 40ка • 28 ноября 2023
Ответ для__Jane__
Ваша набокова судя по всему не в теме))
У мене трішки інша тема, але я з вами згідна, що треба прямо.
Хоча, як це зробити, щоб не виглядати хабалкою, от в чому питання

автор 40ка • 28 ноября 2023
Ответ для__Jane__
Ваша набокова судя по всему не в теме))
Про те, щоб прямо, то Набокова теж пише
__Jane__• 28 ноября 2023
Ответ для40ка
Хабалки это ж грубиянки и истерички,— если я правильно понимаю значение этого слова. Так я не предлагаю вам переходить на ультразвук или на оскорбления. Просто чётко и спокойно сформулировать свою позицию. 🤷‍♀️
__Jane__• 28 ноября 2023
Ответ для40ка
Про те, щоб прямо, то Набокова теж пише
А ось щодо питання де чия думка, то в мене також є відповідь: беріть відповідальність за своє життя на себе, а не слухайте інших хто і що там каже. Беріть відповідальність, робіть помилки, але живіть своїм життям. Життя занадто коротке для того, щоб боятися жити.
автор 40ка • 28 ноября 2023
Ответ для__Jane__
Та хто ж сперечається, але в житті все буває так заплутано, що не знаєш, що робити
__Jane__• 28 ноября 2023
Ответ для40ка
Тоді взяти паузу, відійти в сторону і подивитись збоку, збоку краще видно.
автор 40ка • 28 ноября 2023
Ответ для__Jane__
Попити кави і посидіти в інтернеті, мені це допомагає перезавантажитися