Неместная Я• 2 часа назад

«10 лет спустя»

Хотілося б, аби тему назвали трольною, і так і було, але.
Сьогодні на порозі моєї квартири зʼявився колишній, з яким я розійшлася 10 років тому. Пишу і не вірю, таке нерозуміння.
Ми з чоловіком тільки прийшли додому, я замовила їжу і пішла в душ, попередила чоловіка, що прийде курʼєр. З душа чую- дзвінок у двері. Чоловік відкриває, не питаючи. Через хвилину кричить мені- тут до тебе. Думаю, якого?! Хто?

Він каже- «імʼя». Я зразу думала, мій чоловік з мене жартує. Виходжу хвилин через 10, кажу, так хто приходив, оскільки їжі на кухні я не спостерігаю)
Описує зовнішність, називає імʼя. Помилки бути не може, знайшла фото- кажу, невже він? Так, він. Хотів побалакати зі мною.
Я чесно не можу описати емоції, це і страх, бо звідки він знає адресу, ще й номер квартири, і ступор, бо минуло 10 років. Просто реально питання, що у голові у цих мужиків. Не знаю жодної жінки, яка таким би займалася, а ще кажуть- слабка стать.
Тримаю свічку• 2 часа назад
Это уже было в тредс

Блондинка в Шоколаде• 2 часа назад
їжі на кухні я не спостерігаю) - он что, поел и ушел?
автор Неместная Я • 2 часа назад
Ответ дляТримаю свічку
Это уже было в тредс
Мене немає в тредс, історія моя сьогоднішня.
дамаБезСобачки• 2 часа назад
Ответ дляТримаю свічку
Это уже было в тредс
Та даже без этого. Чувак стоит под дверью, а они там фотки ищут с ее былой молодости
автор Неместная Я • 2 часа назад
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Маю на увазі, я ж думала, що курʼєр прийшов, їжу чекали. Виходжу- ні курʼєра, ні їжі)
Не цілуюсь з бодуна• 2 часа назад
Ответ дляНеместная Я
А бывший такой… ну ладно, раз она в душе, я ухожу 😂
Накладні мюслі• 2 часа назад
Чим більше непотрібних деталей описує людина-тим більша вірогідність, що вона бреше
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляТримаю свічку
Это уже было в тредс
и чем закончилось?
Аноним_1859• 2 часа назад
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Хто? Курьер?

автор Неместная Я • 2 часа назад
Ответ дляНакладні мюслі
Я знала, що мені тут не повірять. Але це правда. І ще й поки я була в душі, він дзвонив мені в інстаграм, написав дві смски, намагався номер квартири угадати. Помилився в одній цифрі. Може і сусідці дзвонив, не знаю.
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляНеместная Я
так а хотел что?
Счастье_же_вот_оно• 2 часа назад
Нещодавно зустріла колишнього чоловіка . Привітався( не впізнала ) і запитав чому не здороваюсь . 18 років минуло . А здороватись нема чого
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
он вас бил?
Накладні мюслі• 2 часа назад
Ответ дляНеместная Я
Ну давайте, показуйте смски
Добротная• 2 часа назад
Если есть с бывшим дети, то не вижу ничего странного. Хотя конечно мог и набрать, а не приператься как здрасти.

А так, да, автор, мужчина это слабый пол. Трусливый, лживый, слабый пол. Ещё часто и жестокий
Аноним_1859• 2 часа назад
Ответ дляТримаю свічку
Это уже было в тредс
Да, чем закончилось?
Плекаю думи• 2 часа назад
Ответ дляНеместная Я
Ничего непонятно. Он позвонил вам в дверь, муж открыл, пока вы 10 минут не выходили, он пытался угадать номер квартиры, в которую уже позвонил и двери которой ему уже открыли?
Добротная• 2 часа назад
Ответ дляНеместная Я
Кличте сусідку
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Віддайте мужику гроші які в нього позичили і заспокойтесь

Счастье_же_вот_оно• 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
он вас бил?
Ні
автор Неместная Я • 2 часа назад
Ответ дляНакладні мюслі
Ну давайте, показуйте смски
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляНеместная Я
Покажіть смс і селфі з сусідкою?
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ні
тогда почему вы не поздоровались?
автор Неместная Я • 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
так а хотел что?
Якби я знала, не знаю. Сказав моєму чоловіку, що побалакати зі мною.
Розійшлися ми мирно, про шо балакати
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляНеместная Я
Розійшлися ми мирно, про шо балакати
Может у него вич нашли, и он вам хочет сообщить.
автор Неместная Я • 2 часа назад
Ответ дляДобротная

Немає дітей, і номеру телефона у мене його немає, в інста дзвонив, а по прізвищу знайти мене там не важко
Маю декілька думок• 2 часа назад
Як звонять в інстаграм? Там нема трубки
Пожмаковна• 2 часа назад
Ответ дляНеместная Я
Это ж надо - за пять минут в душе произошло столько событий!
Ваш бывший - сотрудник секретной спецслужбы, не иначе!
Одним движением руки безошибочно нашел все соцсети, телефон и домашний адрес!!!
автор Неместная Я • 2 часа назад
Ответ дляМаю декілька думок
Як звонять в інстаграм? Там нема трубки
Є звісно. І відео чат, і звичайний виклик як в телеграмі
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляНеместная Я
Розійшлися ми мирно, про шо балакати
Блин, вот мне интересно, чем вы думаете когда темы придумываете? Ну кто поверит, что бывший из 10 лет назад явился, и барышня такая ’и не подумаю что ему надо! зачем спрашивать?! нене’.
Если человек не алкоголик/наркоман/лудоман, который систематически у всех подряд пытается ’занять’ денег, то как можно не узнать что ему нужно? Это же неестественно. Это вам так, на будущее.