Шиворот Навыворот• 28 ноября 2023
Закохалася в золоті сережки, скажіть класні?
Але їх немає в наявності, в магазинах сказали що це колекція того року
Дівчата, думаєте дорого замовити у ювеліра буде такі?
Я би їх носила під чорну шовкову блузу чи сукню🥰
Так сподобалися сильно
палка-копалка• 28 ноября 2023
Ювелір, звісно, може такі зробити. Та чомусь мені здається, що картинка і вживу - це очікування - реальність
Шиворот Навыворот
• 28 ноября 2023
Ответ дляпалка-копалка
Ні, вона класні
Продавчиня показувала на собі фото , у неі такі, але в продажу вже немає((
палка-копалка• 28 ноября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Ні, вона класні
Я маю на увазі виріб, який зробить ювелір. Хіба що ви замовите на виробництві цього магазину
Шиворот Навыворот
• 28 ноября 2023
Ответ дляЗнову Я
Если вам 50-60, то как раз нормально
Ой починається))
Ні, мені 37 і я люблю цікаві речі, на кожен день у мене маленькі класичні кульчики з діамантиками
Шиворот Навыворот
• 28 ноября 2023
Ответ дляДую на вітер
Такі сережки треба брати не з ювелірного сплаву, а як біжутерію.
Чому?
Шиворот Навыворот
• 28 ноября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
о вкусах не спорят, но это прошлый век, извините.
Я знаю, що тут люблять тільки пусети🤣
Знову Я• 28 ноября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я боюсь и представить какую одежду носит автор ))
Дую на вітер• 28 ноября 2023
Це не Ви їх ще в 2021 році хотіли купити?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2982556
Шиворот Навыворот
• 28 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Как у бабульки отняли
О а це супер, доречі! Обожнюю іноді ретро стиль в театр, кафе..
Шиворот Навыворот
• 28 ноября 2023
Ответ дляДую на вітер
Ні, не я
Нічого собі, як ціна виросла 😲
Весёлая морковка• 28 ноября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А какие сейчас актуальны? Для тех кто отстал от моды. Если можно, то с фото.
Шиворот Навыворот
• 28 ноября 2023
Ответ дляЗнову Я
Массімо, Сандро, Томми
Українські бренди
Та як всі дівчата
Українські бренди
Та як всі дівчата
Шиворот Навыворот
• 28 ноября 2023
Ответ дляГоловний кошак
эти бантики ужасны
Які бантики?
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 ноября 2023
Никогда не понимала, зачем на форуме спрашивать совета, насчёт каких-то вещей. У всех же вкусы разные. Мне например, такое не нравится. А у кого-то вкусы с вами совпадут. Автор, вам нравится? Покупайте-носите с удовольствием. Мы то тут причём? Зачем здесь нужно наше мнение?
дама_из_декрета• 28 ноября 2023
Вкусы разнятся и на ухе надо видеть, есть вещи, которые подходят не всем..Не универсальные, но они имеют право на жизнь. Если вам нравится покупайте и носите спокойно)
Безсовісна кума• 28 ноября 2023
Ответ дляTa-Ki
Чесно страшні
Не просто страшные, а ужасные .
Ну и вкусы бывают у людей 😂
Шиворот Навыворот
• 28 ноября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я питала, може хтось замовляв у ювеліра Наскільки реально відтворити модель
Я не питала чи всім вони подобаються,мені байдуже , це тут вже розійшлися з коментарями))
Весёлая морковка• 28 ноября 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Меня удивляет на форуме другое. Выбор имени своему ребенку. Вот этому реально удивляюсь.