Стрекозей• 21 ноября 2025

Як вам такий браслет?

Можливо хтось носить? Не темніє?
Результат:
вже голосів: 44
28 (63.64%) не подобається
12 (27.27%) гарний
4 (9.09%) результат
Доктор Хаос• 21 ноября 2025
мне - никак
я не фанат пандоры
Котики-муркотики• 21 ноября 2025
Не актуально, не стоит тех денег
Но если хочется почему нет
Раздражевская• 21 ноября 2025
Дітям до 12 років
Пандора стьом, несмак і переплата за срібло. І ще закос під Тіфані
ПотеряласЯ Я...• 21 ноября 2025
Ніяк.
Вся в кредитах• 21 ноября 2025
Он довольно грубый, я заказала как 2й к своему Тиффани и он на фоне Тиффани выглядит каким-то как недошлифованным и самодельным, отправила назад
Червона рута• 21 ноября 2025
Мне нравится
Та никада в жизни• 21 ноября 2025
СИмпатичний браслет. Але місцеві ’ікони стилю та лімітед едишн’ зараз зафукають. Їм чомусь здається що пандора це фу, хоча це просто срібні браслети. Ну хіба що згодна - ціна дещо завищена, але гарненькі нормальні браслети. Якщо ціна не бентежить то гарно!
IQ 80• 21 ноября 2025
Ответ дляРаздражевская
Дітям до 12 років
О Гоподи, що за пані голобух кровей пожалувала
А ваша тіфані не несмак за дурні гроші. Це ви так визначаєте?
Так точно!• 21 ноября 2025
У меня такой, именно эта модель немного потемнела, и отличается от других пандор
Червона рута• 21 ноября 2025
Ответ дляТак точно!
А вы чистите браслет?
Так точно!• 21 ноября 2025
Ответ дляЧервона рута
А вы чистите браслет?
Да, и именно этот браслет темнее остальных, хотя ношу очень редко
Червона рута• 21 ноября 2025
Ответ дляТак точно!
Странно, у меня не темнеет, ношу очень часто
Гарні диньки• 21 ноября 2025
Ответ дляIQ 80
У таких обычно нет ни тифани, ни Пандоры
Сундучок с каникулами• 21 ноября 2025
Ответ дляЧервона рута
Мне нравится
Гарно
Хочу на Балі• 21 ноября 2025
Ось моя Пандора, ношу пів року не знімаючи, тобто і всю хатню роботу роблю, і в морі купалася, не чистила ні разу і виглядає як новий. Купила на офсайті по якійсь акції за 34 євро. Нормальна ціна і якість для простого срібного браслета.
Раздражевская• 21 ноября 2025
Ответ дляIQ 80
Ні, Тіфані не несмак, як і Граф і Булгарі
IQ 80• 21 ноября 2025
Ответ дляРаздражевская
Чому? Тому що дорожче? Модніше?
Раздражевская• 21 ноября 2025
Ответ дляIQ 80
Чому? Тому що дорожче? Модніше?
Ну, навіть відповідати не бачу сенсу на такі дурниці
Luna3c92• 25 ноября 2025
якщо хочете зробити собі гарний подарунок, то можу порадити ось такий срібний браслет:
https://goldensilver.ua/ua/bracelets/sribnij-brasl...