Силиконочка• 24 декабря 2025
Який дієвий порядок дій коли чоловіка забрало ТЦК?
Чоловік їхав на роботу, опинився в ТЦК. Зміг позвонити лише на роботу. Я про це дізналася лише вечором.
Поїхав в ТЦК на своїй машині. Зв´язку з ним немає. Що мені робити вранці? Їхати зранку в ТЦК? Шукати адвокати? Чи куди мені рухатись? Підкажіть, будь ласка... Він обмежено придатний, влк не проходив.... Я розгублена, зібратись не виходить... Якби не зв´язалась з його колегою, то і не знала б де він.
Задолбулька• 24 декабря 2025
Ответ дляБайрактара
Якщо їх немає, то ніхто їх і не дивиться.
А якщо є і непридатних роблять знову придатними?
Байрактара• 24 декабря 2025
Ответ дляЗадолбулька
Так ухилянти та їх жінки стали не менш цинічні по відношенню до вас.
Це працює в обидві сторони.
Хай працює. Казаки - разбойники в новій версії.
Херсон це Україна• 24 декабря 2025
Ответ дляБайрактара
От я і хочу, щоб побільше цих розумних бубочок мобілізували і щоб вони показали як то ’развернуться и идти домой, а лучше на верховную раду.’
Только после вашего мужа)
А ’бубочек’ можно наловить сколько угодно, но толку от этого будет НОЛЬ. Запомните это.
Задолбулька• 24 декабря 2025
Ответ дляБайрактара
Не хоче і не буде.Буде шукати шляхи уникнути мобілізації.
Байрактара• 24 декабря 2025
Ответ дляЗадолбулька
Це їх право.
Мамина корзиночка• 24 декабря 2025
Ответ дляЗадолбулька
Це працює в обидві сторони.
Не стали, а всегда такими были.
Байрактара• 24 декабря 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Не стали, а всегда такими были.
Ви праві. Є сім’я переселенців з Краматорська. Постійно ниють і тикають як їм ’сложно і Вы не знате, что такое лишиться дома’. Коли узнали , де мій чоловік і що робить, то такі ’Ах, Ах. Молодец! Наш защитник. Там наш дом’ Коли відкрили збір на резину, то дали 100 грн . з тим, що вони допомогли ЗСУ. Чоловік їх підїбнув , може чоловік піде захищати свій будинок, свою землю, замість ниття , то з нами перестали спілкуватися.
Директор Пляжу• 24 декабря 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Я Вас разочарую...
Чхать хотели тцк на адвокатов..
я до того, що дружину не пустять....а от адвокатів по-різному..в залежності від самого ТЦК...
спальное место• 24 декабря 2025
Ответ дляВ танке
Це ви Другу світову маєте на увазі чи що таке вов ? Й нащо ця інформація тут ?
написали что в артилерии безопасно. Я написала правду про безопасность.
Что такое ВОВ вы знаете, надоело лукавство.
Дякую_аж_підскакую• 24 декабря 2025
Ответ дляОколовита
Місяців 7-8 він ближче до лінії фронта;((( тилова бригада це не завжди - біля хати-…
От і я про те саме
Снежнакомка• 24 декабря 2025
Ответ дляЗадолбулька
Удалено администрацией...
Снежнакомка• 24 декабря 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Только после вашего мужа)
Удалено администрацией...
Силиконочка
• 24 декабря 2025
Ответ дляЧу Ча
Характерних з принципами зараз часто забирають у новий підрозділ Скеля. Або одразу в штурмові. Він офіцер, військову кафедру у виші проходив?
Те, що не приходила повістка зовсім не означає, що він не у розшуку. Навіть якщо він не встановлював Резерв+ і не оновлював данні, в системі Оберіг він може бути в розшуку.
Для того щоб забрати авто вам треба звернутися в ТЦК по місцю затримання, пояснити що ви дружина і хочете забрати авто. Якщо техпаспорт не на нього, тобто транспортний засіб службовий, то треба звертатися керівництву компанії та домовлятися хто приїде забере автівку
Сьогодні вияснила, що його доставила поліція і тцк жодної інфи по авто не надає. Хоча знаю що воно у них на стоянці. Кажуть ключі у нього. Безпосередньо поспілкуватися з чоловіком ні по телефону, ні особисто не змогла
Околовита• 24 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
Вы сами ездили или с адвокатом?
Налитое яблочко• 24 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
А що тут знати.... Можливо і в розшуку. Але повістки йому не приходили і не вручались.
А Резерв з принципу не ставновлював і дані станом на 04/06 теж не оновлював, як обмежено придатний ?
Налитое яблочко• 24 декабря 2025
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
От нахріна ви це тягаєте з теми в тему, тегніт на ФБ ПОрошенка, СБУ/ТЦК і т.д. запитайте, навіщо ось це на формуі, що нам з цією інфою робити, атору до якого місця цю інфу прикласти ?
Налитое яблочко• 24 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
А якщо подати заяву по зникнення авто, ну мають же щось робити, ви не їхдтлт жо того ТЦК ? Знаєте в якому ? Знайдіть на ФБ адвокатку Дар´ю Тарасенко, прконсультуйтеся про ваші можливі дії.
Силиконочка
• 24 декабря 2025
Ответ дляОколовита
Я все розумію, але це і не відразу на нулі.... Я думаю що в цій ситуації кожен день має значення. І думаю що має значення яку роботу ти там виконуєш
Чу Ча• 24 декабря 2025
Ответ дляСиликоночка
Тоді можу вам порадити звернутися до поліції. Алгоритм такий.
1. Дзвоните у 102, викликаєте слідчо-оперативну групу на місце події, тобто на орієнтовне місце затримання вашого чоловіка. Наголошую, саме слідчо-оперативну, а не патруль. Далі коли вони приїздять, пишете заяву про зникнення чоловіка та автівки.
2. Телефонуєте на 1512, натискає 0 та чекаєте зʼєднання з оператором, залишаєте скаргу на дії ТЦК, пропажу майна (автівки)
3. Дзвоните на гарячу лінію ДБР, залишаєте скаргу на затримання вашого чоловіка та пропажу автівки.
Але ви ж враховуйте, що ваш чоловік є військовозобовʼязаним і він порушив правила військово обліку, невчасно оновив данні, пройшов ВЛК тощо. Тому максимум що вам вдасться, то це забрати автівку.
Силиконочка
• 24 декабря 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Резерв не встановлював, дані оновлював, влк не проходив
Силиконочка
• 24 декабря 2025
Ответ дляОколовита
Вы сами ездили или с адвокатом?
Сама. З адвокатом на зв´язку. Сенсу в її приїзді крім оплати послуг не має. Шансів що її пустять теж мало. Якщо ситуація не зміниться завтра думаю буде і адвокат.
Сьогодні його водили на ВЛК. Але він відмовився проходити. Буде штраф.
Марс атакует• 24 декабря 2025
Ответ дляБайрактара