Самоучка• 28 ноября 2023
Одягнув велюровий костюм в школу
Я вже робив тему, ось силка https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3442412
Хоча більшість відповіли щоб я не носив костюм, були й коментарі що він норм. Ну думаю ладно одягну.
Так от: деякі однокласники говорили що класний матеріал, костюм. Деякі сміялись питались чи я в піжамі прийшов. Але в загальному все позитивно і нормально, звісно було трохи ніяково, бо я все-таки єдиний в школі в такому костюмі.
Ще раз прикріплю фото костюма
Головний кошак• 28 ноября 2023
я не разрешаю ни мужу ни сыну ходить в спортивных костюмах дальше шашлыков или Сильпо. И сама не хожу
Самоучка
• 28 ноября 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
смотрите, посодют, ему может еще не быть 18
Ну з 16 вже можна 😂
Самоучка
• 28 ноября 2023
Ответ дляФуліганка
Да он вон какой бык) пора брать быка за рога и за член))
Нє ну ви фуліганка ще та. Я бачу тут реально є ті що з головою не дружать
Самоучка
• 28 ноября 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
не позорьте свою семью, ранее вы создавали тему от лица мамы школьника
Так це не я
Самоучка
• 28 ноября 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
капец. про эти убогие костюмы уже тем 5 наверное было, торгаш все никак не успокоится и позорит своего ребенка
Та я не торгаш
Фуліганка• 28 ноября 2023
Ответ дляСамоучка
Ааа, ты ещё девственник)))
Самоучка
• 28 ноября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Як це не розрешаю? І подивіться скільки зараз молодих людей і чоловіків ходять в спортивному, це ж норм
Самоучка
• 28 ноября 2023
Ответ дляФуліганка
Ааа, ты ещё девственник)))
До чого тут це? Просто тема взагалі не про це
Забризкана водою• 28 ноября 2023
Ответ дляСамоучка
Та це я пишу, і я розумію що тут є всякі ..., тому й все анонімно
Автор, а мне очень нравятся велюровые и дорогие спортивные вещи на парнях..
Не обращайте внимания на ’модниц’ с базара ’Троещина’..
Самоучка
• 28 ноября 2023
Ответ дляграфиняВишенка
В чем хотите в том и ходите)) Почему вас волнует чужое мнение?
Я бы хотела чтобы мой сын в таком в школу пошел
...а то он все большей Найки, Джорданы давай..ну в общем как стадо. А вы оригинал)
Доречі в найк і Джордан також бувають велюрові костюми
Головний кошак• 29 ноября 2023
Ответ дляСамоучка
мне не норм вообще, я не понимаю эту моду на спортивыне костюмы в ресторанах. У меня на работе хоть и нет дресс кода, но никто в офис в трениках не ходит. Особенно в велюровых
Самоучка
• 29 ноября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Ну ясно що в офіс не прийдеш в спортивному, але погуляти, навіть піти в той самий ресторан можна в спортивному костюмі і не має значення чи це велюр, чи просто бавовна