ЧукИГеки• 26 ноября 2023
Норм костюм?
Зразу скажу, що в друзів не хочу питати, бо взагалі в них про таке не питаю, тому і почав шукати в неті в кого б запитати і натрапив на цей сайт. Я розумію що він жіночий просто незнаю норм активних чоловічих, якщо знаєте напишіть.
Так от ситуація така: я ходжу в 11 клас ну і ясно на фізру та і просто так гуляти потрібен спортивний костюм. В мене є простий чорний з синім, але він вже типу зносився, тому мама каже давай купимо новий. Так от мама мені купила костюм, вона мені показувала в телефоні його, але я так одним оком глянув, ну синій, вроді норм, я і не дуже парюсь за речі. Коли він прийшов, мама мені показала і виявилося що він з такого м´якого матеріалу типу бархат, велюр. Мені це зразу нагадало хатній одяг типу піжаму. Та і я не бачив щоб хлопці мого віку в такому ходили. Але він мені вроді подобається, матеріал дуже м´який і мені в ньому комфортно.
Тепер незнаю чи носити його, чи ні. Взагалі він нормальний?
Ще скажу що фото було зроблено місяць тому, я ще місяць ходив в старому.
Результат:
вже голосів:
39 (67.24%)
Ні, не носи
19 (32.76%)
Норм, носи
Кіна не буде• 26 ноября 2023
Взагалі норм костюм.
Нічого наляпистого чи вульгарного не бачу.
Носіть!
ЧукИГеки
• 26 ноября 2023
Ответ дляКредитная
Вдома носіть
Ще проблема що мама вже потратила гроші і питає чому я в ньому не ходжу. Хіба просити новий купити
Синиця у спідниці• 26 ноября 2023
Мої сини точно не носили б такий на вулицю. А Вам самому вирішувати. В крайньому випадку можна дома носити
Кредитная• 26 ноября 2023
Ответ дляЧукИГеки
Маму просити?)) 😳
ЧукИГеки
• 26 ноября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Це зветься leisure wear, нормально.
Ок, дякую
ЧукИГеки
• 26 ноября 2023
Ответ дляКіна не буде
Взагалі норм костюм.
Носіть!
Ок, дякую
ЧукИГеки
• 26 ноября 2023
Ответ дляКредитная
Не дуже складно тролити виходить) Учіться ще
Ви про що?
ЧукИГеки
• 26 ноября 2023
Ответ дляШвидкоруч
Ваша мама вже виставляла тут цей костюм.Вам нема чим занятися?
Так може це такий самий і це не моя мама
Швидкоруч• 26 ноября 2023
Ответ дляЧукИГеки
Ага.Мода повальна
ЧукИГеки
• 26 ноября 2023
Ответ дляИрина_Б_
бля мама купила костюм…🤩может она себе его купила, но пришел не по размеру и она вам отдала?)
Ні, мені
ЧукИГеки
• 26 ноября 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Это новый вид рекламы ???
Опрос -зайдет товар или нет ?
Це мені купили, а не реклама
ЧукИГеки
• 26 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Перший раз пишу тут, що ви троль. Бо ці фото вже були тут
Де?
Царевна_несушка• 26 ноября 2023
Це що,мама спитала,тато спитав,тепер син питає? В першій темі вам же сказали що не факт що син схоче носити,навіщо купляли?
Точу ляси• 26 ноября 2023
Школьник сидит на мамском форуме и задает вопросы
мама костюм купила лбу 18ти летнему. Че-то ржу.
Завжди недо...• 26 ноября 2023
Якщо на фото ви, носіть. Головне, як ви в ньому себе почуваєте, чи впевнено, чи комфортно. Якщо щось бентежить, віддайте мамі, хай носить. А наступного разу самі собі обирайте одяг.
Точу ляси• 26 ноября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Завтра собака выставит свои фото в этом костюме.