Пожмаковна• 29 ноября 2023

Бажання вирватись зі злиднів

Народилась в бідній сім´ї, ніколи грошей ні на що не вистачало, іноді навіть на продукти. В школі та університеті дуже сильно відчувалось, що я з бідної родини. Навіть на випускний не ходила, так як у батьків не було грошей. Ще з самого першого курсу я почала багато працювати, щоб хоча б якось прожити і з того часу я дуже багато працюю і переважно не лише на одній роботі, а на декількох. Я просто хочу вирватись зі злиднів і жити нормально, але мене постійно переслідує параноя, що якщо я не буду працювати, то повернусь до злиднів. В когось таке було?
5cmhybyna• 29 ноября 2023
Скільки грошей відклали, скільки пасивні доходи, скільки витрат на місяць, скільки лишається після них
Valechka-mk• 29 ноября 2023
Ну как бы, если никто не поддерживает, нет большой подушки безопасности, чтобы хотя бы годик не работать, и никакого пассивного дохода нет, то получается да, если не будете работать, то и денег не будет.
ЭтаваНиМожетБыть• 29 ноября 2023
Паранойі не біло і нема,просто мені треба заробляти,що б мати гроші.
Сонячний зайчик• 29 ноября 2023
В мене таке, багато працюю хоча можу не працювати , в чоловіка дохід більше в 10 разів але в мене така установа що жінка щоб не працювати не може. Треба багато працювати щоб були гроші.
Синди Кроуфорд• 29 ноября 2023
У меня то же самое). Я всегда боюсь остаться без работы. Даже когда муж очень хорошо зарабатывал - я все равно работала.
И если честно - не считаю это проблемой
ЕлькиПальки• 29 ноября 2023
то же самое. уже заработала на 2 квартиры, машину. одну квартиру сдаю.
раньше это было 300+ долларов, и удалось со сдачи накопить на машину.

сейчас в связи с войной, с аренды выходит 160 долл.

а в ковид и первые месяцы войны было 0 .

вот и надейся на тот пассивный доход.
так что пахала, пашу и буду пахать.....
Захекалася читать• 29 ноября 2023
У меня мама после голодных 90х почти ничего не тратит, боится без денег остаться, уже насобирала долларов кучу, евро …
Я думаю хорошо бы это с психологом проработать.
Бесбардак• 29 ноября 2023
Я така. Була, потім полетіло здоров´я і цінності змінилися, точніше пріоритети. Незамінних не має на роботі, а в родині тебе ніхто не замінить. Тому, автор, напрацьовуйте досвід, репутацію в галузі і потім вибиратимете,що хочете робити, а що ні. Але ще краще гарно вкластися та мати пасивний дохід.
Муркамурковна• 29 ноября 2023
Я не дуже з бідної сім´ї, але пам´ятаю, що був період, коли мій тато потрапив у страшну аварію і моя мама, що б його ’дістати’ З того світу продала майже все, що було цінного в квартирі і понабирали долгів і естественно ми, діти-підлітуи постраждали також в плані фінансів, + коли я переїхала до Києва на вільні хліба теж були дуже дуже скрутні часи і параноїк я ще той, почуваю себе ок лише тоді, коли в мене є і робота і гроші і тд
Бутерброд и я• 29 ноября 2023
Ми в жебрацькій країні живемо. Можете обкидати мене капцями. Але, заробити чесною працею в Україні важко.
Цвірінь• 29 ноября 2023
Як я вас розумію . При чому я з сім´ї де реально пахали. Постійно намагалися заробити. Але у нас ( це вже навіть в таку собі установку ввійшло) як тільки починали з´являтися гроші - постійно траплялося щось, що дуже вибивало з цього. І знову все по новому.
Я так само. Виплила, на саме дно, виплила - на саме дно.
Найбільший страх, що нічим буде оплатити квартиру на нагодувати дітей.
ЧупакабраЗеБест• 29 ноября 2023
Ответ дляБутерброд и я
согласна
Не любовница• 29 ноября 2023
Ответ дляБутерброд и я
Дуже смішно, всі бідні просто ’чесні’)

***
А автору можу сказать, що цей страх бідності класний мотиватор працювати більше, краще і не боятись брати відповідальність.
Я заробила на дачу, квартиру, машину, і в паніці все що вважала що ніщая.
Тільки коли всюди зробила ремонт, одружилась на чоловіку що гарно заробляє, стало трошки легше.
Але війна...