СкиниУскачи!• 30 ноября 2023

Чоловік та мої прищі.

Маю акне вже рік п´ятий,всі аптечні засоби перепробувані,дерматологів обійшла,пілінг чистки робила ще більше розносило,гормони здала, п´ю контрацептиви зараз від них толку нуль та щей і місячні пропали
Декілька лікарів мені вже казали за ретеноїди,він кардинально проти того , щоб я їх пила , аргументуючи це тим,що в майбутньому ще хоче дітей від мене,і це може якось зашкодити
Rocka Rolla• 30 ноября 2023
А чоловік, чоловік що?)

Щепотка_совести• 30 ноября 2023
Ваше тіло та ваше здоров´я це ваша особиста справа!
Він тут до чого?! Пийте ретиноїди.
Замулена ріка• 30 ноября 2023
А он при чем вообще? Зачем вы ему сообщаете, что вы собираетесь пить? Принимайте ретиноиды и ок, перед планированием отмените всё
пицунда• 30 ноября 2023
пивные дрожжи я пила или переливание крови... слушайте мужа он вас любит такой какая вы есть. а это редкость
Мир Мир Мир!• 30 ноября 2023
К косметологу сходите. Может у вас демодекоз, а вы чистки и т.д делаете.
Замулена ріка• 30 ноября 2023
Ответ дляпицунда
А если она себя не любит такая, какая она есть? Хочет с чистой кожей быть
Відповів всім• 30 ноября 2023
Чоловік ретиноїди не вживав, а мозок вже трохи пошкоджений. Як вагітніти від такого?
Міс Всесвіт• 30 ноября 2023
Ретиноїди топічно на шкіру тільки, гель для вмивання з бензоіл пероксидом по типу Vivant, креми дорогі некомедогенні зволожуючі з профкосметики, крем спф дорогий. Але будьте готові проф ретинол на шкіру близько 4 тис
Уравнобешенная• 30 ноября 2023
а нащо ви приймаєте конрацептиви всередину? це він нехай щось робить. боже, скільки серед моїх знайомих дівчат які п’ють так же як і ви...і все у них проблеми через це!

автор СкиниУскачи! • 30 ноября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Я написала,що вже ходила)
Аналіз здавала такого немає в мене)
Варена цибуля• 30 ноября 2023
Ответ дляпицунда
А якшо він в рамках любові, буде заставляти какашками мазатись, то теж слухати, бо він любить?
Шо за дурниця.
Мир Мир Мир!• 30 ноября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Я написала,що вже ходила)
Аналіз здавала такого немає в мене)
Ясно. Так а що знайшли? Де відхилення?
Бибер-анонимер• 30 ноября 2023
Ответ дляпицунда
Божечки, і що її ніколи не почувати себе гарною, чи думаєте чоловік обожнює її прищі
КокоСина• 30 ноября 2023
Якийсь начитаний чоловік. Мало того що чув слово ретиноїди, то ще й знає що то таке
автор СкиниУскачи! • 30 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Я їх приймаю не з ціллю контрацепції,а з ціллю зниження тестостерону
5cmhybyna• 30 ноября 2023
сексу мало?
Міс Всесвіт• 30 ноября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Ясно. Так а що знайшли? Де відхилення?
А акне - це відхилення від чого? Це особливість роботи сальних залоз
Замулена ріка• 30 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Какие проблемы? Проблемы только если начала пить как подружка сказала, или прочитала в инете. Если назначил врач и консультирует в случае чего, ьо никаких проблем с ок нет
автор СкиниУскачи! • 30 ноября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Ясно. Так а що знайшли? Де відхилення?
Нічого не знайдено, тільки не значно підвищений тестостерон і все

Варена цибуля• 30 ноября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
З ціллю зниження тестотерону дихайте маточкою)
TANYA 0 0 0 0• 30 ноября 2023
Скільки часу п´єте протизаплідні? В мене ефект був тільки через 5-6 місяців
автор СкиниУскачи! • 30 ноября 2023
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
2 місяці
Замулена ріка• 30 ноября 2023
Ответ дляКокоСина
Ага) тут у многих кинзу от петрушки не отличает)))) а это ретиноиды знает)))
Уравнобешенная• 30 ноября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
спробуйте корейську косметику з iherb.
у мене також купа прищів була з підліткового віку, і аж до 25. ось тільки тільки пройшли..і то..досі один чи два з’являються. а раніше прям таки все обличчя у них і свербіли нестерпно! особливо підборіддя не проходило і на день, що одні пройдуть - на їх місці тут же нові вискакували.
при чому от саме компексний догляд, очищення+тонік+сироватка+кремчик, і звісно маски робити тричі на тиждень
Уравнобешенная• 30 ноября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
от саме догляд для пор. бо у них проблема..це все пори.
автор СкиниУскачи! • 30 ноября 2023
Ответ дляУравнобешенная
спробуйте корейську косметику з iherb.
Я це все роблю ,а толку?)))
Замулена ріка• 30 ноября 2023
Девочки, все, кто пишет что им помогло. Поймите, с акне это не работает так. Схема у каждого будет своя, и то, что подошло и сработало у одной- у другой может только усугубить. Ретиноиды в это случае это нормальный и правильный вариант, когда испробовано тонну всего
TANYA 0 0 0 0• 30 ноября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
2 місяці
У мене в 2 місяці ще не було ефекту, почались зменшуватись після 4-5 місяців, даже шкіра стала менше жирніти
Уравнобешенная• 30 ноября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Я це все роблю ,а толку?)))
може з грошима працюєте і весь час торкаєтесь обличчя руками?
Бритоножка• 30 ноября 2023
В свій час дерматолог направив мене з акне до гастроентеролога. Узі, аналізи на печінкові проби і ще якісь... Виявили застій жовчі, пила пігулки, після курсу стала шкіра набагато краще.