Сусідка знизу• 30 ноября 2023
Переслідування психічнохворим чоловіком
Людина роками таке відчуття щохвилини живе чужим (моїм)життям. Знаючи, що об´єкт переслідування не відповість взаємністю і вже можна сказати все рівно. Продовжує це робити.
Взлом телефону, всіх даних, родичів, знайомих і т.д., просто живе цим.
Що з цим робити? Таке відчуття що це все ніколи не закінчиться.
Сусідка знизу
• 30 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
Може це у вас манія переслідування?
Точно ні. Коли не зайду в соц мережу, тут як тут
Вся в кредитах• 30 ноября 2023
Ответ дляСусідка знизу
О це і все?
Сусідка знизу
• 30 ноября 2023
Ответ дляВся в кредитах
О це і все?
Небоброїдка• 30 ноября 2023
У меня 2 маньяка(он,она), подозреваю,что оба с шизой. Тоже взломали все,что можно.
Борисфенка• 30 ноября 2023
Ответ дляСусідка знизу
І що він робить із взломаним телефоном, вашими данними і прізвищами родичів?
Відсутність реакції - найкращий спосіб
Совбез• 30 ноября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Как он взломал телефон?
Сусідка знизу
• 30 ноября 2023
Ответ дляСовбез
Как он взломал телефон?
Я не знаю. Знала би як. Давно з цим покінчила.
Я Вас не боюся• 30 ноября 2023
Ответ дляСусідка знизу
В чем это выражается? Что он делает с вашими соц сетями и ваших родичей/друзей?
Совбез• 30 ноября 2023
Ответ дляСусідка знизу
А нельзя ли сменить пароли?
Сусідка знизу
• 30 ноября 2023
Ответ дляБорисфенка
Відсутність реакції - найкращий спосіб
Живе цим. Віртуально у чужій родині. Це звучить безглуздо, знаю. Але це правда.
У мене давно своє життя. А він ніяк не заспокоїться. Людина має психічні розлади.
Борисфенка• 30 ноября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Ну хай собі живе. Він вам якусь шкоду робить у реалі?
У віртуал можна й не заходити, чи ви всі його повідомлення уважно читаєте і душу рвете?
Я Вас не боюся• 30 ноября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Как вы обнаружили взлом и ваши друзья/родственники? И почему думаете на конкретного человека?
Попадалочка• 30 ноября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Юра?
Сусідка знизу
• 30 ноября 2023
Ответ дляПопадалочка
Юра?
На сайті його не бачу давно до речі
Небоброїдка• 30 ноября 2023
Я Вас дуже розумію. Мене ще й прослуховують(не розумію як), а потім строчать теми тут. Комусь сказати, подумають, що я не в собі, але людина має фінансовий ресурс та особистий інтерес.
Сусідка знизу
• 30 ноября 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Не знаю Схоже що людині приносить задоволення цілими днями жити чужим віртуальним життям. І немає більше чим зайнятися
Сьогодні знову тут як тут тільки зайшла в соц мережу
Сусідка знизу
• 30 ноября 2023
Ответ дляНебоброїдка
Нас усіх прослуховують
Небоброїдка• 30 ноября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Нас усіх прослуховують
Цього можна уникнути, якщо вимикати доступ до мережі інтернет під час розмови? Мене дратує конкретно одна людина.
Сусідка знизу
• 30 ноября 2023
Ответ дляНебоброїдка
Ну спецом кожного разу це робити теж можна поїхати
Небоброїдка• 30 ноября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Так
Я Вас не боюся• 30 ноября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Вы видите его онлайн и думаете, что за вами шпионят? Вы не ответили по теме ни на один вопрос.
Я такая наивная• 30 ноября 2023
Читайте молитвы за него.Увидите,молитва вам поможет,он от вас отстанет.
Сусідка знизу
• 30 ноября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Дякую. На мене вже не діють ніякі маніпуляції його. Сьогодні був час ввечері, зайшла. Бачу є, ’налітає’ одразу.
Відраза, все. Що майже перейшла в байдужість
Я такая наивная• 30 ноября 2023
Ответ дляСусідка знизу
меня так доставали соседи своим шумом,я уже не могла.начала слушать псалтырь,молитвы,песнопения на ютубе.Слава Богу,я их сейчас почти не слышу.считаю,что молитва помогла.
Сусідка знизу
• 30 ноября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Сусіди у мене адекватні
Взагалі все більш менш не дивлячись на ситуацію в країні. Крім ось цього психічно-хворого, який ніяк не відчепиться
Я такая наивная• 30 ноября 2023
Ответ дляСусідка знизу
Сусіди у мене адекватні
если получится,не реагируйте на него.я думаю,он чувствует,что вы негативно реагируете,а ему это нравиться.
Сусідка знизу
• 30 ноября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Так виходить вже давно не спеціально. Бо це життя, туди сюди день за днем за справами забуваєш.
Не можеш же постійно на цьому циклитися
ЧупакабраЗеБест• 01 декабря 2023
Ответ дляСусідка знизу
бывает такое. у меня такой был несостоявшийся кавалер. он превратилсяпросто в безумца. из того чтомне расскзаывала его жена, у негокакая психологическаятравма была в молодости с отврежением.
но я чтото думаю что на самом деле у него произошло чтото враннем детстве, может даже в младенцестве.
я постоянно была под колпаком, однаждыон выкрал у меня телефон на час и потом подкинул. а когда я позвонила в киеувстар, то узнала что номер тепер привязанк его паспорту а установленапрограмма ’ребенок под присмотром’, тоесть по смс он отслеживал мое физическое передвижение.