Життє Бентежне• 01 декабря 2023
Чехія, хто має досвід
Я мама сина і доньки, синові поки 11 років, але чесно я задумалась про майбутнє, може я песиміст , але тут його не бачу.
Після закінчення війни , якщо дай Боже , всі лишимось живі здорові діти я і чоловік, плануємо виїжджати за кордон. Є сестра в Празі. Але вона там недавно, але допомога якась точно буде, все розкаже та покаже, пояснить, її чоловік там вже 10 років. Квартиру орендують.
Але якщо я вирішу все ж виїхати, може хтось має досвід навчання дітей в вузах чи старших школах? Як там все фінансово? У Львові тут є квартира в новобудові, яку можна подати, хто знає ціни на квартири , може не в самій Празі, в менших містах? Ким там можна працювати?
Слухи-руки не распускаю• 01 декабря 2023
Ответ дляNina7901
Родичі знімають у Празі 3х кімн.квартиру 1000$+комунальні, з початку пошуків до зйому пройшло 6 місяців
А де ж вони півроку жили?
Мошей ницца• 01 декабря 2023
Ответ дляГолена блондинка
Зміст однаковий скрізь
Дякую. Якби не ви то не знала
Чемодан-Вокзал-Майами• 01 декабря 2023
Ответ дляborsuk-lena
Ні. Віза і робоча карта - це різне. Модра карта - це робоча карта для висококваліфікованих спеціалістів.
Так, ви праві, вибачте. Трохи плутаю в термінології віз. Але я вцілому про те, що після війни щоб бути разом всією сімʼєю, то потрібно буде пройти шлях отримання першої карти кимось з подружжя і воззʼєднання .
І до речі, робочі візи вже планують повернути.
borsuk-lena• 01 декабря 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
BP Legal - це не MVČR. Планується - це ще нічого не означає.
Чемодан-Вокзал-Майами• 01 декабря 2023
Ответ дляborsuk-lena
Я на них підписана з весни 2022 року і всі новини вони описують ссилаючись на офіційні документи, як і в цьому випадку.
Амбасадор щастя• 01 декабря 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
А як поступити? Може ви щось знаєте по даному питанні. А після війни так як колись всі виїжджали, по візі і працевлаштування
На завод вас и после войны возьмут
Зарпоата не большая, на нее всей семье не выжить
И пахать нужно будет очень тяжело
А так все реально, если вы готовы жить в ксенофобской Чехии, то выезжайте
И пахать нужно будет очень тяжело
Амбасадор щастя• 01 декабря 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Чеська -складна мова.
Для працевлаштування і вступу треба добре знати мову,хоча б на В2
Перед основними екзаменами до вузу,треба здати екзамен з мови(в три етапи,перший етап в квітні,потім в травні і в червні щорічно)
Оренда -мінімум 200 євро.
Проїзд дорого,хоча транспорт ходить чітко,за розкладом.
Продукти в магазинах +- як у нас.
Оренда -мінімум 200 євро.
Продукти в магазинах +- як у нас.
Аренда 200 евро?
Это за комнату в глубинке
В Праге таких цен нет
Это за комнату в глубинке
В Праге таких цен нет
Амбасадор щастя• 01 декабря 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Так автор ще в Україні і невідомо коли війна закінчиться, що вони зможуть виїхати. Плюс якщо це буде робоча віза і воззʼєднання родини, то оформлення такої візи це теж близько року.
Воссоединение с сестрой ей не сделают
Тем более если сестра по визе временной защиты, то какое воссоединение, если после войны этой визы уже не будет
Амбасадор щастя• 01 декабря 2023
Цены на квартиры в не большом городе - от 100 тысяч евро и выше за 2-комнатную. Но это сейчас. Что будет после войны в плане цен, конечно, никто не знает.
В тех городах, где дешевле, нормальные люди стараются не селиться, потому что там разгул преступности и жить там невозможно
Чемодан-Вокзал-Майами• 01 декабря 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Воссоединение с сестрой ей не сделают
А де я писала про сестру? Воззʼєднання буде на того, хто буде мати робочу карту. І до нього вже друга половинка і діти.
Амбасадор щастя• 01 декабря 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Так автор хочет выезжать всей семьёй.
Какое воссоединение?
Чемодан-Вокзал-Майами• 01 декабря 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Так автор хочет выезжать всей семьёй.
Какое воссоединение?
А на якій підставі вони всі виїдуть після закінчення війни? Тільки робоча карта. Навіть якщо обоє з подружжя матимуть робочі карти, то діти- це тільки воззʼєднання.
Фіфачка• 01 декабря 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Мову треба знати дуже добре для вступу? Ще що? Як з предметами до вступу? Який має бути рівень навчання?
Вступали в школу Словаччини. Це не вуз, не підкажу
В цьому році. Наша фірма Чехією иа вузами точно займається
Життє Бентежне
• 01 декабря 2023
Ответ дляФіфачка
А можете підказати назву фірми?
Життє Бентежне
• 01 декабря 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А чому дітей не можна, вони ж будуть ще неповнолітні ? Якщо ми зробимо робочі візи щоб працювати, а діти ріжуть вчитись у вуз, так не можна? Я ще не починала заглиблюватись в дане питання, тому трохи туплю
Амбасадор щастя• 01 декабря 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Все можно
Но неизвестно, когда те рабочие визы будут.
Життє Бентежне
• 01 декабря 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Все можно
А , тобто зараз їх не видають, чи як? Вибачте може дурне питання
Файна дівка• 01 декабря 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так можна там працювати і орендувати перший час ? Що всі відразу мають житло?
вот у вас там живет сестра. поинтересуйтесь условиями сдачи жилья в аренду, ценами на эту самую аренду и з.п.
Чемодан-Вокзал-Майами• 01 декабря 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Така процедура. Причому при подачі є вимоги для сукупного доходу сімʼї. Ми перед війною збирали документи для подачі на модру карту. Чоловік мав роботодавця, а я з дітьми мали подаватись разом з ним по воззʼєднанню.
Якщо діти будуть вступати на той момент, то можете і студентську візу робити.
Файна дівка• 01 декабря 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Чеська -складна мова.
Оренда -мінімум 200 євро.
Продукти в магазинах +- як у нас.
Оренда -мінімум 200 євро.
Продукти в магазинах +- як у нас.
о каких 200 евро речь? знакомые еле сняли за 1 тыс долларов. искали почти 2 месяца. даже три года назад не была 200 евро аренда
Життє Бентежне
• 01 декабря 2023
Ответ дляФайна дівка
Про оренду, +- зарплатню, роботу з їх слів знаю. Була там неодноразово й сама в гостях. Ціни на продукти +- як у нас , дещо дорожче.
Файна дівка• 01 декабря 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
удивите меня з.п. цены далеко не такие. все значительно подорожало
Амбасадор щастя• 01 декабря 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Да, сейчас не выдают. Сейчас выдают визу временной защиты
И да, вам правильно написали. Если подаваться тогда, когда будет рабочая виза, то там нужен определенный совокупный доход на семью. Нельзя с любой низкой зарплатой перевезти всю семью
Життє Бентежне
• 01 декабря 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Дякую за роз´яснення, а може виїхати наприклад чоловік на роботу в Чехії,а потім ми з дітьми як на возєднання?
Амбасадор щастя• 01 декабря 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Можно
Когда будет рабочая виза
А сейчас по временной защите только
Когда будет рабочая виза
А сейчас по временной защите только
Життє Бентежне
• 02 декабря 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Можно
Когда будет рабочая виза
А сейчас по временной защите только
Когда будет рабочая виза
А сейчас по временной защите только
Дякую, зараз не їдемо, та й чоловік не виїзний