Триндю-бриндю• 01 декабря 2023

Я зрозуміла що мене не люблять батьки

мені 36, дітей немає, вони кажуть що спадок їхні квартири можуть достаться племянникам. Я ітак живу без духу, а сьогодні вони наче мене вбили. що робити?
автор Триндю-бриндю • 01 декабря 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Але ж на квартири заробили ВИ, правильно?
Маючи таку базу й здатність заробляти, ви чому перебуваєте на нижчих сходинках ієрархії.

Можливо, я помиляюся, і батьки просто верзли дурню. Але чи повідомляли ви, наскільки неприємною є дана тема? Чи намагалися позначити свої ’заборонені зони’?
так, я повідомила, а мати каже закрий рот, достала

Цікавий писочок• 01 декабря 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
вже ніде.
А живете за які кошти?
Добрый Йиннот• 01 декабря 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
мені так боляче стало, я так робила багато, 10 років, щоб заробити житло, щоб не боятися життя, бо ні жоден хлопець що був в моєму житті мені не показав любовь і що можна жити в коханні, мені всі сердце розбили, а я жила вірою і любовью, думала що молода і буду пахать значить сама і все сама дібьюся, жила без сексу, без человіка, без підтримки, все сама зробила і заробила, а батько так легко і відважно почав про таке балакати і йому було начхать що я відчула, а мати мені сказала закрий рот, задовбала мов я . Я більше не буду з ними спілкуватися.
Коли дитина відчуває безумовну любов та підтримку батьків, у неї дещо інші мотиви для здобування грошей. Це не завжди залежить від статків у батьківській родині.
Ви казали про підтримку ефемерного хлопця, але пропускаєте ланку ’Підтримка батьків’.
автор Триндю-бриндю • 01 декабря 2023
Ответ дляЦікавий писочок
А живете за які кошти?
оренда
Добрый Йиннот• 01 декабря 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Це її звична манера спілкування?
автор Триндю-бриндю • 01 декабря 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
вони мене ніколи не підтримували. моє дитинство було зіпсане таким відношення батьків до мене
автор Триндю-бриндю • 01 декабря 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Це її звична манера спілкування?
часто так.
автор Триндю-бриндю • 01 декабря 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
скажіть, що мені робити? як мені жити? як вибрати собі хлопця на сайті знайомств, щоб не пожалкувати
автор Триндю-бриндю • 01 декабря 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Це її звична манера спілкування?
якщо чесно , я реально сьогодні зрозуміла що треьа мені припинити з ними спілкуватися

Добрый Йиннот• 01 декабря 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Ну якщо дістала, то не діставайте більше.
Обмежуйте або уникайте спілкування, якщо вам боляче, а батьки не визнають адекватні правила діалогу.
Добрый Йиннот• 01 декабря 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Ви вже маєте цінність просто за той факт, що існуєте в цьому світі. Ваша цінність не залежить від наявності поруч чоловіка.
Але щоб це прийняти, пошукайте хорошого психолога. Можливо, допоможе і психіатр (медикаментозно), якщо ваша психіка виснажена.