Там-тарарам• 02 декабря 2023

Це "бєшенство матки"?

Дівчата, як це описати? В овуляційний період прям лізуть в голову думки, що треба завагітніти, хоча я розумію, що не та ситуація, щоб заводити ще одну дитину. Є дитина, 6 років, однокімнатна квартира, ну немає куди ще. Але організм требує )))
Це те, що називається "бєшенство матки"? хоча сексу не так прям сильно й хочеться...
У вас бувало таке відчуття, що треба вагітніти?
5cmhybyna• 02 декабря 2023
ні, я біжу в ліс і мені нормально
Пусин Кукин• 02 декабря 2023
а почитати вікіпедію зовсім ніяк?
Вбигудях• 02 декабря 2023
Бєшенство матки це коли за вечір отримала 8 оргазмів і ще хочеш,і хочеш
Вообще не факт• 02 декабря 2023
Це гормони, пройде.
Свезло так свезло• 02 декабря 2023
эта другоє ))
автор Там-тарарам • 02 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
а почитати вікіпедію зовсім ніяк?
ага, подивилась уже)) ну добре, це відкидаємо, а от як щодо відчуття, що треба вагітніти?
Свезло так свезло• 02 декабря 2023
овуляцию нужно просто перетерпеть, хоть и нереально сносит крышу.
до 40 лет, а потом уже не так штормит
Я такая наивная• 02 декабря 2023
Чувства, что нужно забеременеть - нет, не бывало. С некоторыми мужчинами у меня бывали мысли, что я хотела бы ребенка от него. При том, что ребенок у меня уже есть, и хватит
автор Там-тарарам • 02 декабря 2023
це з віком приходить таке під час овуляції? раніше не було такого
Аноним НаВсеГда• 02 декабря 2023
Никогда такого не было 🤔
Свезло так свезло• 02 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
это потому что вы на работе не устаете
Голена блондинка• 02 декабря 2023
Ответ дляСвезло так свезло
до 40 лет, а потом уже не так штормит
ой , штормить і далі(((
Пусин Кукин• 02 декабря 2023
Ответ дляВбигудях
взагалі-то це недойоб
автор Там-тарарам • 02 декабря 2023
Ответ дляСвезло так свезло
до 40 лет, а потом уже не так штормит
у мене таке після 33 десь почалось. а до дитини інколи хотілось завагітніти, але тоді більше були почуття до чоловіка, а зараз уже ’підохололи’
Свезло так свезло• 02 декабря 2023
Ответ для5cmhybyna
ні, я біжу в ліс і мені нормально
а если ночью ? 👻👻👻
автор Там-тарарам • 02 декабря 2023
Ответ дляСвезло так свезло
это потому что вы на работе не устаете
думаєте, забагато вільного часу?)
Свезло так свезло• 02 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
думаєте, забагато вільного часу?)
ну это тоже влияет.
Если после работы приходишь и падаешь от усталости, то времени на мысли нет, только хочешь спать-спать-спать хррррр ....
Вбигудях• 02 декабря 2023
Ответ дляПусин Кукин
взагалі-то це недойоб
Драсті. Недо.об це коли нема з ким, нема де, нема як, нема коли і ноль оргазмів
Ворую вкусняшки• 02 декабря 2023
Вы ж не кошка с течкой, чтоб были такие желания. Мы отличаемся от животных в плане размножения.
булоТАЙминуло• 02 декабря 2023
ХЗ, мені секса страшне хочеться, хоча лібідо спить через ліки в інші дні міцним сном.
Але вагітнити-нііі.
Гормони все
автор Там-тарарам • 02 декабря 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
так це ж все на рівні інстинктів
Ворую вкусняшки• 02 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
так це ж все на рівні інстинктів
Так убивайте врагов вокруг вас, если следуете инстинктам. У вас так будет ребёнок, вы подумаете, что тётя несёт ему опасность и замочите тётю, защищая приплод. Инстинкты.
бибизяна• 02 декабря 2023
Овуляція, гормони всє дєла…
Можливо, на підсвідомості ви хочете ще дитину але тверезим розумом розумієте що ваші умови життя чи ще щось вам цього не дозволяє, а в овуляцію гормони роблять свою справу і це бажання посилюється.
СкокоМнеДадите• 02 декабря 2023
Ответ дляСвезло так свезло
ну это тоже влияет.
Или в декрет 😂
Курочка• 02 декабря 2023
У мене приблизно те саме тільки всю першу половину циклу(десь пару тижнів після місячних) але залетіти дуже боюсь, бо вже двоє дітей є.
Так що моє ’бєшенство’ хоче виключно сексу без вагітності
Я Вас не боюся• 02 декабря 2023
Это инстинкт размножения,это норма. Правда,если человек разумен,то он не будет размножаться в однокомнотной квартире во время войны,мое такое мнение.Бешенство в матке) это желание секса все равно с кем в больших кол-вах и не приносящее удовлетворение и это не есть норма.
автор Там-тарарам • 02 декабря 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
нема інстинкту вбивати, але є інстинкт розмноження
Блакитна устриця• 03 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Инстинкт ...это нормально, рожайте
Бешене сарі• 03 декабря 2023
Нет не было такого.