Нехай щастить• Изменено 02 декабря 2023
Чи варто завтра їхати в ТЦ?
Вирішила завтра поїхати по ТЦ оновити білизну, одяг для дому але згадала, що це вихідний перед Миколаєм. Завтра мабуть народу буде тьма? Їхати вже після?
Нехай щастить
• 02 декабря 2023
Ответ дляСтигла полуниця
Далеко не все празднуют Николая 6числа.
Більшість. Батьки школярів і садочкових дітей 6
Стигла полуниця• 02 декабря 2023
Ответ дляOks_kis
Даже не знала, что такое празднуют 😳
С недавнего времени...
Залетна Я тут• 02 декабря 2023
Ооо, в нашому місті один великий ТЦ. Там кожні вихідні толпи, парковки всі забиті. А пред святами взагалі - ховайся в жито! Краще вдома пересидіти 😆
Нехай щастить
• 02 декабря 2023
Ответ дляOks_kis
Даже не знала, что такое празднуют 😳
Ще й як.
Нехай щастить
• 02 декабря 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
От я таке не люблю. А наступного разу зможу прямо перед Різдвом мабуть теж буде багато людей
Залетна Я тут• 02 декабря 2023
Ответ дляНехай щастить
Ну є ще варіант поїхати к відкриттю, але ж це неділя, не хочеться підриватися як на роботу.
Сіґеле-міґеле• 02 декабря 2023
Ответ дляНехай щастить
Їдьте під відкриття, всі починають сходитись трохи пізніше, як повисипаються. Тож будете мати пару годин.
Нехай щастить
• 02 декабря 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Мабуть так і зроблю, досплю як приїду.
Valechka-mk• 02 декабря 2023
А что значит празднуют Николая? На Николая детям подарки дарят, вот и всё празднование. Но подарки уже все куплены скорее всего
Нехай щастить
• 02 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Ті в кого іменини то мабуть святкуюють.
Є частина людей які в останній момент купують подарунок. Не тільки дітям, батькам, родичам
Valechka-mk• 02 декабря 2023
Ответ дляНехай щастить
Ті в кого іменини то мабуть святкуюють.
Ну их не так много думаю, чтобы были толпы, разве что ТЦ один на город
Нехай щастить
• 02 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
В нас всі, та і католиків багато, в них теж Миколай ходить 6 го.
Хомо_сапиенс• 03 декабря 2023
Ответ дляНехай щастить
Ті в кого іменини то мабуть святкуюють.
Каким батькам и родичам??? При чем Николай к батькам?
Нехай щастить
• 03 декабря 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Своїм. А коли дарувати?
Оч@ров@Шк@• 03 декабря 2023
Ну багато людей, то й що. Якщо не буде часу в понеділок, то їхати коли час є