Дівчата напишіть будь ласка, хто брав дітям таку куртку. Чи дійсно воно дуже більшомірить.? Після прання наповнювач не збивається? Чи тепле ? У дитини цвісти 147, худенький. Який краще розмір узяти?
Запасная спина• 03 декабря 2023
На 137 взяла 140
Ще не прала
Тепле в кожного своє
Якщо дитина звикла до Ленне з жовтня, то може й холодне. Мій в куртках Некст вже років сім, не мерзне
Викладала вже фото, от ще раз
Ще не прала
Тепле в кожного своє
Викладала вже фото, от ще раз
Запасная спина• 03 декабря 2023
Ответ дляnata tima
Дякую. На вашому сині гарно сидить. Яка вага у дитини?
Не знаю. Худий
Не більше 30
Фляшка на трьох• 19 декабря 2023
Ответ дляЗапасная спина
На 137 взяла 140
Ще не прала
Тепле в кожного своє
Викладала вже фото, от ще раз
Ще не прала
Тепле в кожного своє
Викладала вже фото, от ще раз
Не дуже марка? Яка тканина? Вологою серветкою можна протерти забруднення?